Jaunas vyras nusprendė visiškai pakeisti savo gyvenimą.

REKLAMA

Morvane, 28 metų vyras, nusprendė palikti aukštų atlyginimų pasaulį ir už suteiktą kambarį bei maistą dirbti ūkyje. Tai netipiškas gyvenimo būdas, dėl kurio jis visiškai nesigaili.

REKLAMA

Thomas Vivet – 28 metų vyras, visiškai pakeitęs savo gyvenimo būdą. Būdamas dar jaunesnis jis metus studijavo filosofiją universitete, o paskui tapo kepėju bendrovėje „Compagnons du Devoir“ – šios patirtys jam labai daug davė.

REKLAMA

Jis prisipažino: „Jie mane daug ko išmokė – ir žmogiškai, ir profesiniu požiūriu. Su „Compagnons“ atradau, kad tai, kas mus žmones išlaisvina, yra žinios ir įgūdžiai. Esant tokiam bauginančiam klimato pasikeitimui, kuriame gyvename, gebėjimas pačiam pasigaminti maisto išlaisvina ne tik materialiai.“ Šiandien Thomas paliko atlyginimus mokančius darbdavius ir ėmėsi savanoriškos veiklos ūkyje mainais už pastogę ir maistą. Jis neuždirba jokių pinigų, ir tai jį visiškai džiugina. Pastaruosius metus jis padeda bitininkui, kuris pereina prie agrarinės miškininkystės, t. y. medžių ir pasėlių bei gyvulių derinio žemės ūkio sklype.

REKLAMA

„Nesitikiu gauti atlyginimo ar kitos pagalbos. Veikiau pasikliauju savo gebėjimu išmokti pasigaminti maistą, esantį aplink mane. Tai darbas, kuris iš tikrųjų nėra tik darbas, kai lauke darau tai, kas visiškai prasminga man pačiam“, – aiškina jis.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.