Kartais iš draugų girdime, kokia jiems buvo siaubinga kelionė iš namų į darbą ar iš darbo į namus.

Skurdus ar apkrautas viešasis transportas, kamščiai tokie, kad ilgai tenka stovėti, o kelias vis dar pilnas duobių arba nėra normalaus dviračių tako. Daugelis žmonių visada turi tam tikrų priežasčių dėl kažko skųstis. Deja, yra taip, kad jei nedirbate namuose, tai turite eiti į darbą ir mes niekuo negalime padėti, nebent, kaip sakė garsus žmogus, pakeiskite darbą ir imkite paskolą (tikriausiai žinote, kuo visa tai pasibaigs).

Pasirodo, kad problemos, su kuriomis susiduria daugelis žmonių, yra palyginti visai nereikšmingos, jei jas palyginsime su tomis, su kuriomis susiduria ši moteris. Deja, mes neradome tikslios informacijos apie tai, kur yra ši vieta (jei kas nors iš jūsų atpažįsta tą vietą, praneškite mums), tačiau tikriausiai tai nėra taip svarbu.

Žemiau esančiame vaizdo įraše galite pamatyti, kaip moteris nedvejodama užlipa ant šio troso ir tiesiog nusileidžia juo žemyn. Paima specialų laikiklį ir greitai nuslysta žemyn!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].