Akušeris-ginekologas išrado neskausmingo gimdymą- šokiai!

Moterys gimdymo metu patiria pragarišką skausmą. Gydytojai išbando daug skirtingų būdų skausmui malšinti, tačiau šis būdas visus nustebino.

Originalų metodą sukūrė ginekologas iš Brazilijos – Fernando Guedesas, jis dirba Vitorijos mieste Hospital Unimed klinikoje. Gydytojas mano, kad aktyvus moterų judėjimas gimdymo metu malšina skausmą ir padeda pagreitinti gimdymą. Fernando sukūrė visą… šokių sistemą!

ginekologas

Gydytojas su savo pacientais šoka tiesiai gimdymo kambaryje! Vietoj ramios gimnastikos su kamuoliu, pasivaikščiojimų ir jogos jie visiškai užsidega šokio ritme! Gydytojas rodo judesius ir figūras, kurie prisideda prie atsipalaidavimo ir lengvesnio gimdymo.

Jo ligoninė „Unimed Vitoria“ patvirtino šią praktiką, nes tai duoda labai gerų rezultatų. Jei gimdančios moterys neturi medicininių kontraindikacijų dėl greito judėjimo, tai yra geriausias būdas numalšinti skausmą…

ginekologas

Jis reguliariai skelbia vaizdo įrašus iš uždegančio gimdymo ir dalijasi savo sėkme. Šis vaizdo įrašas tapo topiniu ir per kelias dienas sulaukė kelių šimtų tūkstančių peržiūrų. Ligoninės gydytojai sutinka ir patvirtina, kad tokie šokiai prenataliniu laikotarpiu tikrai atpalaiduoja raumenis ir padeda mamai jausti mažiau skausmo.

Jo darbo dėka viena iš sunkių pacienčių Fernando Claudia galėjo pati pagimdyti sveiką kūdikį, nepaisant to, kad sirgo nėštumo metu diabetu. Gydytojas sukūrė specialią mitybą ir mankštą, neapsieita ir be pergalingų šokių per sarėmius.

ginekologas

„Ji turi tiek energijos, kad aš net nusiaviau batus, norėdamas suspėti šokti su ja! Sveikiname naują mamą! ” – pasakojo ginekologas.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].