dieta

Viena amerikietė pavargo nuo to, kad ji niekada neturi jėgų žaisti su anūkais ir net užlipti laiptais. Vieną dieną ji nusprendė, kad atėjo laikas keistis.

Pietų Karolinos gyventojai Mary Carney daugelį metų buvo nepatogu jos pačios kūne. Jai nepatiko, kaip ji atrodė, kaip atrodė drabužiai ant jos kūno. Vos nubudusi ryte, Mary jau jautėsi pavargusi – moteris net neturėjo jėgų iškart lipti laiptais į antrą aukštą, praneša Today.com. Būdama 71 metų Mary nusprendė viską pakeisti, tačiau nežinojo, nuo ko pradėti.

Posted by Mary Carney on 2010 m. spalio 28 d., ketvirtadienis

Netikėtai amerikietė pamatė garsios fitneso treniruočių programos, skirtos treniruotis namuose, reklamą ir nusprendė tai išbandyti.

„Per šešis mėnesius jai pavyko numesti svorį nuo 90 iki 60 kilogramų.“

Mary treniruočių planą sudarė aerobikos ir jėgos pratimai, įskaitant svarmenų kilnojimą. Treniruotę ji užbaigdavo penkių minučių trukmės pratimu „lenta“. Kelis kartus per savaitę moteris važinėjo dviračiu ir ilgai vaikščiojo paplūdimiu. Pensininkė taip pat susitvarkė savo mitybą, sumažino porcijas ir padidino baltymų, vaisių ir daržovių kiekį.

Like mother, like son

Posted by Mary Carney on 2014 m. vasario 17 d., pirmadienis

Mary draugai ir pažįstami jos neatpažino, kai susitiko gatvėje. Ji labai pasikeitė – tiek išore, tiek vidumi. Drabužių spintą teko visiškai pakeisti – ant jos kaip maišai pakabinti atrodė 56 dydžio drabužiai.

“Nors Mary patyrė traumą, kuri privertė nutraukti treniruotę ir ji priaugo šiek tiek svorio, atnaujinusi treniruotes, sugebėjo greitai susigrąžinti ankstesnius savo duomenis.”

Dabar amerikietė yra visiškai laiminga. Ji atrodo ir jaučiasi sveika. Pagaliau ji turi energijos žaisti su savo anūkais – šešerių metų dvynukais Graysonu ir Ganneriu. Mary labai didžiuojasi savo sėkme ir laiko save tikru pavyzdžiu, kad, jei norite, galite numesti svorį ir pagerinti savo sveikatą bet kokiame amžiuje.

Wearing my new Lulu.

Posted by Mary Carney on 2014 m. vasario 17 d., pirmadienis

Tiems, kuriems trūksta motyvacijos pradėti mesti svorį, Mary turi tris patarimus. Būtent jie padėjo jai pradėti judėti ir pasiekti tokių neįtikėtinų rezultatų.

Apibūdinkite savo priežastis „kodėl?“ 

Antsvoris neleido Mary džiaugtis savo šeima. „Anūkai priėjo prie manęs ir paprašė: „Prašau, atsikelk. Eime pasivaikščioti”. Kai sveri tiek daug, tampi vangus ir tingus. Aš tiesiog noriu sėdėti. Anūkai tapo mano motyvacija,“ – sako amerikietė. Dabar, numetusi tiek daug svorio, aktyvi močiutė daug žaidžia ir vaikšto su Ganner ir Grayson, ir jai viskam pakanka jėgų.

Raskite sau tinkamiausią treniruočių programą

Mary pasisekė rasti programą, kurioje aiškiai aprašyta, ką ji turėtų valgyti ir kaip valgį pasiruošti. Treneris taip pat pasiūlė mankštos variantus, kad moteris galėtų pradėti nuo mažesnio intensyvumo treniruotės ir po to palaipsniui didinti krūvį.
„Treniruočių planas turi būti sudarytas atsižvelgiant į individualias sveikatos galimybes, kurios turi būti aptartos su specialistu“.

Įdėkite pastangų

Mary stengėsi tapti aktyvesnė ir lengvesnė, kad galėtų daugiau laiko praleisti su šeima. Noras pasiekti tikslą ir vedė ją į sėkmę. „Nieko neprarasite, jei tik bandysite pradėti treniruotis. Ir nustebsite, kaip pasikeis jūsų gyvenimas, jei visiškai atsiduosite šiam procesui. Aš taip didžiuojuosi savimi. Dabar turiu tiek daug energijos,“ – sako Mary.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].