Stebuklingas vienos moters pasikeitimas! Gyvenime būna akimirkų, kai tiesiog norisi atrodyti iš tiesų įspūdingai. Dauguma iš mūsų yra pakankamai patenkinti tuo, kaip dabar atrodome, arba išmokome su tuo susitaikyti. Tačiau kiti žmonės trokšta save pamaloninti ir pademonstruoti sau taip reikalingą grožį.

REKLAMA

Viena iš tokių moterų, žinojusių, kad nusipelnė savo gyvenime teigiamų pokyčių, buvo 69 metų Linda iš Panamos Respublikos. Kad įgyvendintų šią savo svajonę, 2018 metais ji nuvyko į Mineapolį (Minesotos valstijoje) pas Christopher Hopkins, dar žinomą kaip „The Makeover Guy“ laidos vedėją ir stilistą.

REKLAMA

Prieš jai einant į makiažo iššūkį, prodiuseris paklausė, ar yra kas nors, ko ji nenorėtų daryti. Linda atsakė: „Ne. Aš tik noriu, kad jis padarytų mane kaip įmanoma gražesnę“.

REKLAMA

Abu jie nuostabiai bendravo, kol Hopkins atlikinėjo savo darbą. Jis norėjo, kad jos drąsi asmenybė turėtų ryškius plaukus. Lindai tai buvo nemenkas išbandymas, bet, atrodo, kad apskritai tai buvo teisingas sprendimas.

Kai jie baigė, Linda pagaliau išvydo naująją savo išvaizdą. Ji negalėjo tuo patikėti! Ji atrodė iš tiesų stulbinamai. Ji buvo sužavėta fantastišku Hopkins ir jo stilistų atliktu darbu. Kelionė iš Panamos į Mineapolį (apie 1630 km) buvo to verta.

REKLAMA

Ar jai tikrai tai patiko? „Aš šypsojausi! O juk aš nesišypsojau jau daugelį metų“, – sakė ji nuoširdžiai juokdamasi.

REKLAMA

Atrodo, kad žiūrovams naujoji Lindos išvaizda taip pat patiko. Komentarų skiltis buvo perpildyta komentarų apie tai, kaip dabar gerai Linda atrodo, ypač atsižvelgiant į jos amžių. Viena žiūrovė, vardu Edith Mendez, rašė: „O Dieve, mano žandikaulis tiesiog nukrito!!!! Ji atrodo suuuuuuuuuuuuuuuper gerai!!! Ir jai 69?! O, Dieve mano! Puikus darbas, Christopher.“

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.