60-metė moteris bijojo, kad vyras ją paliks, tad nuėjo pas stilistą. Pamatykite rezultatus!

Mary Johnson turėjo gana sunkius metus, todėl nusprendė ką nors padaryti, kad jaustųsi geriau. Moteris jaudinosi, kad ją paliks jos vyras, tad apsilankė pas stilistą.

Praėję metai Mary Johnson buvo nepaprastai sunkūs. Ji jautė, kad jei neapsispręs dėl savo gyvenimo pokyčių, ji susirgs depresija.

moteris

Vieną dieną 60-metė pensininkė iš Fargo (Šiaurės Dakota) pamatė stilisto Christopherio Hopkinso vaizdo įrašą ir suprato, kad jai reikia būtinai pas jį apsilankyti. Moteris nusprendė nuvykti į Mineapolį, kad pakeistų savo išvaizdą ir pradėtų naują gyvenimą, palikdama visus blogus dalykus praeityje.

Mary vyrui pasakė, kad jai skauda širdį ir ją išgelbėjo tik anūkės palaikymas. Praėjusiais metais ji išgyveno daug blogų dalykų, įskaitant mamos netektį. Be to, vyras prarado susidomėjimą žmona ir ji bijojo, kad jis ketina išeiti.

moteris

Pažvelgęs į Mary, Christopheris iškart suprato, ko jai reikia, ir ėmėsi darbo.

Vyras norėjo, kad naujoji klientė vėl taptų gražia ir linksma moterimi.

moteris

Kai meistras baigė darbą, vyras ir anūkė, atvykę palaikyti Mary, jos paprasčiausiai neatpažino. Ir juos galima suprasti…

1.

2.

moteris

3.

Norime tikėti, kad išorinė transformacija leis Mary greitai atsigauti po smūgių, kuriuos jai davė likimas. Juk gyvenimas tęsiasi!

Pažiūrėkite vaizdo įrašą:

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].