Slaugei Haddie Borbély buvo pasakyta, kad ji niekada nebegalės vaikščioti po to, kai ją nutrenkė vairuotojas, kuris vairavo naudodamasis mobiliuoju telefonu.

27 metų Haddie mėgo savo slaugytojos darbą, nes galėjo padaryti bet ką, kad padėtų kitiems. Staiga pagalbos prireikė pačiai Haddie.

Keletas gydytojų įtemptai kovojo, kad išgelbėtų 27-erių metų moters gyvybę, kai ją partrenkė vairuotojas, sėdėjęs prie vairo ir rašęs trumpąją žinutę. Slaugytoja patyrė vidinį kraujavimą ir kelis sunkius lūžius. Kai ji pabudo, iš gydytojų lūpų jos laukė gniuždanti žinia: ji niekada nebegalės vaikščioti.

Nepaisant to, kad jos kojos buvo sulaužytos ir žinutė buvo gniuždanti, Haddie nesutiko atsisakyti vilties. Kadangi ji pati turėjo medicinos išsilavinimą, ji žinojo, kaip svarbu sportuoti kartu ir turėti nenumaldomą optimizmą.

Haddie padarė pažangą, kuri šokiravo gydytojus.  „Facebook“ atnaujinime ji rašo: „Būkite stiprūs, nes viskas bus geriau. Dabar gali būti audringa, bet lietus niekada nebus amžinas. Abiejose šiose nuotraukose man patinka tai, kad mano veide vis dar yra šypsena. Nors lijo ir man buvo sulaužytos dvi kojos, vis šypsojausi. Gyvenimas jūsų kelyje atneš visokių sunkumų: mažų, didelių ir apvers jūsų gyvenimą aukštyn kojomis. Tačiau žmogaus protas yra galingas, ir aš nuoširdžiai tikiu, kad visas situacijas galima pagerinti, jei einate į jas nusiteikę teigiamai. Kaip sakoma, neigiamas požiūris niekada neduos teigiamo rezultato. Taigi, net jei turite pasinerti į rūpesčius, raskite ką nors teigiamo savo dienoje ir šypsokitės. Šypsena yra gražiausias dalykas, kurį kada nors dėvėsite.“

Haddie niekada netikėjo žinia, kad ji nebegalės vaikščioti, ir buvo pasiryžusi tai paneigti. Operacijas, reabilitaciją ir galiausiai pačią Haddie, kuri turi dvi vėl veikiančias kojas ir šoka, galite pamatyti Facebook puslapyje „Haddies Journey“ ir čia esančiame klipe.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].