Geriausias sūnus visame pasaulyje. Pavinas Smithas tikriausiai yra kiekvieno tėvo svajonių sūnus. Būdamas vos 21 metų, jis padarė kai ką nepaprasto dėl savo mylimiausių – mamos ir tėčio.

REKLAMA

Jis sumokėjo visą jų namo paskolą! Dabar jiems niekada nebereikės nerimauti dėl kitos paskolos įmokos.

Nepaisant jauno amžiaus, Pavinui tai pavyko, nes jis buvo septintasis beisbolo žaidėjas, pasirašęs sutartį su Arizonos „Diamondbacks“ (Aukščiausioji beisbolo lyga).

REKLAMA

„MLB Pipeline“ duomenimis, už šį kontraktą 21-erių metų pirmojo vidurio puolėjo ir dešiniojo lauko puolėjo karjerą gauta dosni 5 mln. dolerių premija.

REKLAMA

Tačiau, užuot iš karto pradėjęs leisti pinigus, jaunuolis susidėliojo prioritetus. Jis žinojo, ką nori padaryti pirmiausia – išmokėti visą tėvų namo paskolą.

Pavinas dažnai girdėdavo, kaip jo motina Pam skundžiasi dėl paskolos ir dėl to, kad tėvai turi mokėti už šeimos būstą. Pavinas suprato, kokią naštą ir stresą kelia šis mėnesinis mokėjimas.

REKLAMA

Kai 2021 m. prasidėjo Kalėdų vakaras, atėjo laikas atskleisti didžiulę staigmeną. Pavinas tiesiog įteikė tėvams laišką, kuriame paaiškino savo dovaną.

REKLAMA

„Ačiū, kad užauginote mane puikiuose mylinčiuose namuose“, – rašė sūnus. „Dėl visų jūsų pastangų ir aukų, kad pasiekčiau tai, ką dabar turiu, noriu, kad mūsų šeimos namai nuo šiol būtų jūsų.“

REKLAMA

 

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].