2 metų vaikas turi Dauno sindromą ir vos gali kalbėti. Bet kai jo sesuo pradeda dainuoti, įvyksta stebuklas!

Neįgaliems vaikams sunku mokytis naujų įgūdžių gyvenime. Net ir pagrindiniai dalykai jiems sekasi sunkiau nei kitiems, pavyzdžiui, kalbėti ar vaikščioti. Šis 2 metų vaikas turi Dauno sindromą ir jam sunku kalbėti, bet kai jo sesuo pradeda dainuoti, įvyksta tikras stebuklas.

Tai gali būti ilgas ir sunkus kelias šeimai, tačiau kiekvienas vaikas į gyvenimą atneša meilę. Amanda Gray yra penkių vaikų mama. Jauniausias jos vaikas yra Bo. Jam yra 2 metai ir jis turi Dauno sindromą.

Paprastai tikimasi, kad 2 metų vaikai jau žino apie 50 skirtingų žodžių, tačiau Bo jų pasako tik 12. Kai vaikui sunku išmokti dalykų, svarbu išbandyti įvairius metodus, kad suprastumėte, į ką vaikas reaguoja geriausiai. Pasirodo, Bo geriausiai reagavo į muziką.  Kiekvieną žodį, kurį Bo išmoko, jis išmoko per muziką ir dainas – jį išmokė jo vyresnėlė sesuo Lydia.

vaikas

Neseniai Amandos sukurtame vaizdo įraše Lydia grojo gitara ir dainavo mažajam Bo. Lydia atliko Johnny Cash dainą „You are my sunshine“, o dainos pabaigoje ji sustoja ir suteikia mažajam Bo galimybę visa tai užbaigti…

„Mano dukra Lydia išmokė sūnelį to, ko nesugebėjau aš. Jei ji nebūtų turėjusi gitaros, nežinau, kaip tai būtų pavykę. Bet tai yra jos metodas ir įrodymas, kad muzikos terapija veikia“, parašė berniuko mama savo „Facebook“ paskyroje.

Dainuodamas Bo iš visų jėgų bandė pasakyti populiarios dainos žodžius. Jam taip pat patinka šokti pagal sesers grojamą muziką.

Kad muzika veikia mažąjį berniuko, natūralu, nes abu jo tėvai yra muzikantai, tad muzika jiems visiems artima. Visa šeima žavisi berniuko dainavimu ir džiaugiasi jo patobulėjimu.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].