Meksikos migracijos tarnyba aptiko maždaug dviejų metų berniuką netoli sausakimšo sunkvežimio, kuris gabeno daugiau nei 100 imigrantų. Berniukas nedėvėjo jokių marškinėlių ir stovėjo šalia šiukšlių krūvos, drabužių ir pusiau pilnų butelių. Jis savo veidą buvo užsidengęs rankomis.

Prieš atvykstant pareigūnams, dauguma imigrantų iš ten pabėgo. Iš Centrinės Amerikos kilusių pabėgėlių buvo likę tik aštuoni suaugusieji. Jie sakė, kad važiavo su sausakimšu sunkvežimiu, kuriame keliems žmonėms ėmė trūkti oro ir jiems trūko elementaraus vandens. Taigi, jie pareikalavo, kad vairuotojas sustotų.

„Nė vienas iš suaugusiųjų neprisipažino, kad yra kažkokiais ryšiais susijęs su vaiku“, – sakoma migracijos instituto pranešime. Valdžia palaiko ryšius su Gvatemalos konsulatu ir aiškinasi, nes įtaria, kad berniukas yra kilęs iš ten.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].