Daugelis iš mūsų gyvenimą laiko savaime suprantamu dalyku. Laimę ir šeimą laiko savaime suprantamais jausmais. Tačiau juk viskas bet kada gali apsiversti aukštyn kojomis, vos per kelias sekundes. Ši šeima būtent tai ir patyrė.

Kaip matote nuotraukoje žemiau, tai buvo eilinė laiminga šeima. Du mylintys tėvai ir du sveiki vaikai. Vanderleekų šeima buvo tiesiog tobula.

Tačiau prieš kurį laiką viskas apvirto aukštyn kojomis. Drew, kuris yra šeimos tėvas, paliko vaikus, Lisą ir Logan‘ą, miegoti vienus automobilyje.

Drew išvažiavo su vaikais padirbėti į senelio ūkį. Buvo karšta rugpjūčio diena, o vykdami pas senelį, du mažyliai užmigo ant galinės sėdynės.

Kai Drew atvyko į fermą, jis nusprendė nežadinti vaikų, nes jie saldžiai miegojo. Jis manė, kad jie gali dar pamiegoti ant galinės sėdynės. Drew suprato, ką saulė ir šiluma gali padaryti automobilyje miegantiems vaikams, todėl, kad vaikai neperkaistų, paliko pravirus langus.

Tėvas reguliariai eidavo pažiūrėti į automobilyje miegančius vaikus. Bet staiga jis pamatė, kad ne viskas yra taip, kaip turėtų būti.

Vaikų mama Lisa aprašė baisų įvykį „Facebook“ puslapyje „Meilė Logan‘ui“. Ji rašė:

„Mano mylimas vyras ketino su savo tėvu dirbti fermoje. Automobilis buvo visai šalia, kur ir miegojo vaikai. Dėl didelio karščio lauke, Drew automobilyje paliko pravirus langus. Jis laikas nuo laiko eidavo pas vaikus jų pažiūrėti“.

Norėjo tik pažvelgti pro langą

Lisa dar aprašė, kaip Logan  pabudo, ir žaidė atidarydamas ir uždarydamas langą. Tikriausiai jis buvo matęs, kaip daro jo tėtis. Pažvelgęs žemiau, jis aptiko mygtuką, kuris nuleidžia ir pakelia langą. Langas užsidarė ir suspaudė 2 metų berniuko sprandą! Berniukas neturėjo galimybės dar kartą nuleisti lango. Jis nualpo.

Vaizdas, kurį pamatė Drew, kai jis nuėjo pažiūrėti savo vaikų, turėjo būti ypatingai žiaurus. Ten jis pamatė savo mažą berniuką, kurio galva kabėjo, prispausta lango. Drew nedelsiant iškvietė greitosios pagalbos tarnybą.

Logan‘ą greitai paėmė sraigtasparnis ir jis buvo nuskraidintas į ligoninę.

Bet mažojo Logan gyvybės nepavyko išgelbėti… Gydytojai padarė viską, ką galėjo, tačiau berniukas per ilgai išbuvo be deguonies. Po septynių dienų ligoninėje, savo šeimos apsuptyje jis ramiai užmigo amžiams.

Šeima sulaukė milžiniško palaikymo iš viso pasaulio po to, kai nusprendė paviešinti savo istoriją. Jie išgyveno didžiausią tėvų košmarą ir jų gyvenimas akimirksniu apsivertė aukštyn kojomis.

Būtent todėl šeima nusprendė paviešinti savo istoriją. Tai rodo, kad vaikai visada turėtų būti prižiūrimi. Žinoma, jūs negalite apsisaugoti nuo visko, kas gali atsitikti, tačiau visada turėtumėte stebėti ir girdėti, kai maži vaikai miega.

Nesivaržykite ir pasidalinkite šia istorija su savo draugais bei šeima. Ilsėkis ramybėje, mažasis Logan.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].