Dviejų mėnesių amžiaus berniukas išbuvo kapinėse visą naktį, kol jo verkimą išgirdo žmonės. Pasak gyventojų, tai yra tikras stebuklas, kad Malec išgyveno!

Įvykis įvyko Quezon mieste Filipinuose. Vaiko gelbėjimo vaizdo medžiaga buvo įrašyta ir paskelbta socialinėje žiniasklaidoje.

Parodžius šią istoriją per žiniasklaidą, Gloria Perez, vaiko močiutė, pranešė policijai ir paliudijo, kad šio kūdikio mama yra jos dukra – Lara Senillas. Moteris nesuprato, kodėl jos dukra anūko atsisakė ir paliko likimo valiai.

Vaiko motina buvo apkaltinta palikusi mažametį vaiką be priežiūros ir sukėlusi jam mirtiną pavojų. Teismas nuspręs apie berniuko tolesnį likimą.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].