2 dienas dingusį mažylį surado žurnalistas, atsiųstas rengti reportažo

Buvo surastas 21 mėnesių berniukas, kuris dvi naktis vienas praleido miške. Jį išgelbėjo žurnalistas, atvykęs rengti reportažo apie įvykį.

Nikolas Tanturlis dingo iš savo namų netoli Florencijos, Italijoje. Buvo pradėta berniuko paieška. Joje dalyvavo apie 1000 žmonių, tarp jų policija, ugniagesiai ir kalnų gelbėtojai.

Žiniasklaida taip pat buvo informuota apie situaciją ir pasiuntė ją išnagrinėti valstybinės RAI televizijos žurnalistą. Tačiau viskas nesibaigė vien pranešimo iš įvykio vietos rengimu. Žurnalistas tapo istorijos dalimi, kai išgirdo mažą berniuką šaukiant „mama“.

„Aš pradėjau rėkti „Nikolai“, kad įsitikinčiau, jog tai, ką girdžiu, yra berniukas. Girdėjau, kaip jis šaukia „mama“, – žurnalistas Žiuzepė Di Tomaso pasakojo „Sky News“.

„Pradėjau kartoti žodį „mama“, nes tokio amžiaus vaikai kartoja žodžius. Tą akimirką, kai supratau, kad tai gali būti Nikolas, nusileidau į daubą.“

Žurnalistas sakė pastebėjęs vaiką kitoje daubos pusėje, sunkiai pasiekiamoje vietoje. Tada jis sustabdė policijos automobilį, kad iškviestų pagalbą. Iš pradžių pareigūnai negalėjo patikėti, kad triukšmas, kurį išgirdo žurnalistas, buvo vaiko šūksniai.

Policijos vadas Danilo Cicarelis sakė, kad tikėjosi aptikti elniuką.

„Vietoj gyvūno pasirodė Nikolas. Jo galvutė buvo matoma aukštoje žolėje. Jis pasakė „mama“ ir aš priėjau prie jo. Jis iš karto mane apkabino“, – pasakojo pareigūnas.

Vaikas turėjo keletą įbrėžimų ir mažą gumbą ant galvos.

„Didelis džiaugsmas, kai galėjau jį perduoti mamai“, – pridūrė Cicarelis.

Gimtajame berniuko mieste nuskambėjo bažnyčios varpai, švenčiantys, kad vaikas buvo surastas už 1,5 kilometro nuo namų.

„Emocijos buvo didžiulės. Aš vis dar šokiruotas.“

Sunku įsivaizduoti, kokį siaubą juto vaikas, tiek daug laiko praleidęs miške.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].