Likus mėnesiui iki mokyklos išleistuvių, automobilio avarijoje žuvo 19-metis Carteris Brownas. Ši tragedija labai sukrėtė jaunuolio šeimą ir jo merginą Kaylee Suders.

Nors gedint artimųjų apie linksmybes dažnai nė nesusimąstoma, tačiau velionio tėvas nustebino sūnaus merginą pasiteiraudamas, ar jis galėtų ją palydėti į šokių vakarą. Robertas Brownas teigė, kad jo sūnus būtų norėjęs, kad Kaylee nepraleistų šio svarbaus vakaro. Robertas ir jo žmona teigė, kad Kaylee jie jau seniai laiko svarbia savo šeimos dalimi.

Nors Kaylee neketino eiti į išleistuvių šventę, tačiau išgirdusi tokį pasiūlymą, persigalvojo. Nors toks pasiūlymas merginą kaip reikiant nustebino, tačiau ji nė nedvejodama sutiko.

Carterio šeima norėjo, kad vakaras būtų kuo įsimintinesnis, todėl viską suplanavo iki smulkmenų. Į šokių vakarą jie vyko Carterio automobiliu ir vakarieniavo restorane, kuriame Kaylee ir Carteris lankėsi per pirmąjį pasimatymą.

„Gyvenimas nenuspėjamas. Nors ir nėra lengva, tačiau mes turime tęsti kovą. Mes praradome savo sūnų, tačiau turime gyventi toliau bei rūpintis tais, kurie vis dar yra su mumis“ – teigia Robertas.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].