11 metų vežimėlyje praleidusi nuotaka jaunikį nustebino neįtikėtina dovana
Chelsea Hill vyras Jay visada nekentė netikėtumų, tačiau dovana, kurią žmona paruošė vestuvių dienai, privertė jį pakeisti savo nuomonę.

Chelsea Hill buvo paralyžiuota 2010 metais, kai automobilis, kuriuo ji važiavo, atsitrenkė į medį. Iš pradžių mergina manė, kad jos gyvenimas baigėsi, bet paskui sugebėjo susitaikyti su situacija ir pabandyti gyventi toliau. Prieš kurį laiką Chelsea subūrė šokėjų, sėdinčių invalido vežimėliuose, grupę – „The Rollettes“. Amerikietė tapo ir kovotoja už neįgaliųjų vežimėliuose sėdinčių žmonių teises, o jos mini tinklaraštį jau užsiprenumeravo beveik 200 tūkstančių žmonių.

REKLAMA

2014 metais Chelsea susipažino su savo būsimu vyru Jay’u Bloomfieldu, su kuriuo savo santykius įformino rugsėjo 24 dieną. Vestuvės vyko paplūdimio viešbutyje. Chelsea ilgai ruošėsi šiai dienai ir norėjo nustebinti jaunikį nepaprasta dovana – savo kojomis nueiti prie altoriaus. „Noriu pasakyti, kad nematau nieko blogo sėdėti neįgaliojo vežimėlyje vestuvėse. Tačiau užaugau įsivaizduodama, kaip eisiu prie altoriaus. Norėjau pajusti šią akimirką, kai esame tik aš ir jis“, – sakė nuotaka.

Specialiai šiai šventei buvo įsigyta kojų ortozės ir vaikštynės. Nuotakai buvo įteikta speciali suknelė su nuimamu sijonu, kad jai būtų lengviau sėdėti vėžimėlyje. Lydima tėvo, Chelsea žengė pirmuosius žingsnius link savo sužadėtinio, kuris anksčiau jai buvo atsukęs nugarą. Kai vyras atsisuko ir pamatė, kad jo paralyžiuota nuotaka eina link jo, jis negalėjo sulaikyti ašarų.

„Buvo verta. Jaučiau, kad tą akimirką mūsų sielos susijungė“, – prisimena Chelsea. „Nieko nemačiau. Tik jį“.

REKLAMA

Merginos teigimu, ji netikėjo, kad gali sutikti vyrą, kuris ją mylėtų, tačiau sėkmė jai nusišypsojo – Jay priėmė ją tokią, kokia ji buvo, ir tapo ne tik jos vyru, bet ir ištikimu palydovu, draugu bei sąjungininku. Staigmenos tuo nesibaigė. Slapta Chelsea kartu su tėčiu ir choreografu vyrui ir renginio svečiams paruošė smagų šokį. O kai atėjo laikas pirmajam nuotakos ir jaunikio šokiui, Chelsea nusprendė vėl panaudoti petnešas. „Tai buvo nuostabi akimirka“, – prisiminimais dalijasi mergina. „Kad ir kaip sunkiai mane sukrėstų gyvenimas, Jay visada šalia. Jis ypatingas“.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].