Kerry Minshall yra trylikametės Holly Louise Edwards motina. Vieną dieną moteris ėmė šukuoti dukters plaukus, kai pajuto ant kaklo guzą. Tai ją taip sujaudino, kad ji užregistravo dukrą pas gydytoją. Gydytojams ištyrus trylikametę paaiškėjo, kad ji serga limfoma. Jos būklė buvo labai sunki. Limfinės sistemos vėžys jau buvo ketvirtos stadijos…

Kilus koronaviruso pandemijai, Holly Louise Edwards kartu su bendraamžiais nebegali lankyti mokyklos. Trylikametė turi mokytis namuose ir vykti atlikti chemoterapijos kursą.

Kerry Minshall prisipažino, kad nežinojo apie dukters sveikatos problemas. 39 metų moteris pastebėjo tik tai, kad paauglė jautėsi nuolat pavargusi ir numetė daug svorio.

„Ji jautėsi pavargusi ir buvo šiek tiek netekusi svorio. Vieną dieną, kai šukavau jai plaukus, pastebėjau, kad ant jos kaklo yra didelis guzas. Ji sakė, kad jis atsirado jau prieš kurį laiką.“ – laikraščiui „Mirror“ interviu metu sakė Kerry Minshall.

Kaip paaiškino Kerry Minshall, ji ilgai nepastebėjo guzo ant dukters kaklo, nes 13-metė retai susiriša plaukus. 39 metų moteris atskleidė, kad Holly Louise Edwards nebuvo pirmas žmogus jos šeimoje, susirgęs vėžiu.

„Ji turi ilgus plaukus, kurių beveik niekada nesuriša, todėl nieko nepastebėjau. (…) Nedelsdami nuvežėme ją pas gydytoją (…). Jai buvo atlikti tyrimai ir echoskopija, tačiau jau pirmąją dieną mums buvo pasakyta, kad yra rizika, kad ji serga vėžiu. Tai, dėl ko gydytojai įspėjo, jau buvo nutikę mūsų šeimoje. Yra žinoma, kad ši liga yra paveldima,“ – paaiškino Kerry Minshall.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].