Dukra parašė nuostabų laišką gimtadienio proga savo sergančiam tėvui

Tėvo ir dukters santykiai yra labai ypatingi. Tėvas yra vaikų gynėjas ir palaikytojas, kitaip tariant, geriausias vyras pasaulyje. Ritči Ana Castilo taip ir galvoja apie savo tėtį. Nors jo sveikata nėra gera, dukra jį visuomet matė kaip stiprybės ir energijos pavyzdį. Ji parašė tėčiui nuostabų laišką gimtadienio proga.

Dalinamės Ritči Anos laišku.

„Mielas tėve,

Tai labai ypatinga diena jūsų gyvenime. Šiandien Jums sukanka 50 metų. Manau, kad man labai pasisekė, jog galiu taip ilgai gyventi su tėvu. Neturite „Facebook“ paskyros, todėl greičiausiai negalėsite perskaityti mano laiško. Bet aš noriu, kad pasaulis tai išgirstų. Aš tik noriu visiems pranešti, kaip didžiuojuosi jumis. Noriu, kad visi pajustų, kokia graži yra jūsų širdis.

dukra

Tėti, daugelį metų galvojau, kad nesvarbu, ką sakė kiti, nes ne visi žinojo tiesą. Kai mokiausi pradinėje mokykloje, aš labai supykau, kai žmonės man sakydavo, kad esate kitoks. Taip yra todėl, kad jūsų mažos mergaitės akyse jūs niekuo nesiskyrėte nuo kitų. Aš buvau maža mergaitė, kuri net nesuprato, kodėl vaikai mane erzino ir vadina jus išsigimėliu. Vėliau, kai supratau kodėl, aš pradėjau jaudintis labiau nei kas nors kitas. Bet jūs nusipelnėte daugiau už bailią merginą. Jūs turite teisę jaustis mylimas, leisti kitiems žinoti, kas iš tikrųjų esate, ir būti priimtas kitų. Kaip ir visi žmonės su Dauno sindromu. Aš tiesiog rašau gimtadienio atviruką. Negalėjau daug už jus padaryti. Bet patikėkite, jūs nusipelnėte daugiau.

Tėti, jūs esate stipriausias žmogus, ištvėrėte tiek daug operacijų, režimų ir naktų ligoninėje, bet visada šypsodavotės ir sakydavote: „Aš tikiu Dievą ir nieko nebijau“. Jūs išgyvenote visus šiuos sunkumus, nenuleisdamas akių nuo manęs. Jūs esate pats drąsiausias. Tačiau jūsų dukra bijo, kad viduje kenčiate.

dukra

Buvo laikas, kai girdėjau jus sakant, kad esate pavargęs ir jaučiate didžiulį skausmą, tada man būdavo labai sunku jus palikti ligoninėje. Mačiau jus verkiantį dėl kojų skausmo. Buvo laikai, kai norėjau vietoj jūsų jausti skausmą, kad jis nesikankintumėte. Jums iškrito visi dantys, bet niekada nenustojote valgyti mėgstamo maisto.

Tėti, noriu atsiprašyti už kiekvieną akimirką, kai nebuvau su jumis, bet nėra žodžių, kurie išreikštų tą jausmą. Tiesiog atleiskite, kad neapsilankau pas jus visada, kai galiu. Tačiau vienintelis dalykas, kurio labiausiai gailiuosi, yra tas, kad slepiu jus nuo kitų, bijodama, kad kiti kritikuos. Vis dėlto turėtumėte žinoti, kad jūsų dukra jus myli labiau nei bet ką kitą.

Visi jus myli. Todėl, kad visada galite jiems šypsotis. Daugybę kartų esame susipykę, bet vis tiek be galo vienas kitą mylime. Žinoma, aš žinau, kad turite ir gerų, ir blogų dienų. Kartais būna, kad viską atstumiate nuo savęs ir net neprisileidžiate manęs. Bet viskas gerai. Jūs vis tiek man esate geriausias.

dukra

Laimingo gimtadienio, tėve! Aš myliu jus, tą jums sako jūsų mylima dukra, kurią vadinate vaiku. Jūs esate mano tėvas – pats stipriausias ir drąsiausias. Tik dabar jaučiuosi stipri, nebijanti kitų žmonių kritikos. Aš jus labai myliu“.

Kaip jautėtės skaitydami šį laišką? Pasidalinkite savo mintimis su mumis komentarų skiltyje.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].