Ypatingi dovanų maišeliai, išsirinkite vieną ir sužinokite, kas jo viduje!

Nesvarbu, kiek kartų pasaulyje gyveno žmogus, nesvarbu, kiek jis kentėjo, bet labai giliai, sieloje, mes visi, žmonės, ir toliau tikime magija.

Žinoma, nėra tokio žmogaus, kuris, kaip vaikas, nenorėtų pasakų apie burtininkus ir raganas, kurie lengvai ir paprastai pildo visas svajones.

Šiandien kviečiu jus užeiti į gerosios raganos namus, kad gautumėte ypatingą dovaną.

Taigi, įsivaizduokite, kad klaidžiojant miške, jūs staiga atsidūrėte gražioje aikštelėje, saulė šviečia, žydi gražiausios gėlės, čiulba paukščiai, o medžiai yra tokie dideli, kad pasiekia dangų. Nuo tokio grožio, net kvapą sulaikote …

Tačiau tarp medžių pastebėjote nedidelį, bet gerai prižiūrimą namą, šalia kurio sena moteris sėdi ant suolelio ir maloniai šypsosi. Jūs nepakeliamai norėjote prieiti prie jos …

Kai priėjote, pamatėte prie namo staliuką su arbata, o senoji moteris pasisveikino su jumis. Jūs niekada nematėte tokių gilių ir išmintingų akių …

Ji kalbėjo:

„Aš laukiau tavęs. Tu esi puikus žmogus, todėl ir patekai čia. Nusipelnei visko, kas geriausia. Čia yra mano dovana. Pasirink bet kokį maišelį ir tas kas yra jame, įvyks per 11 dienų.”

Jūs žiūrėjote į maišus, kurie visi labai patiko. Tačiau vienas iš jų patiko labiausiai. Jūs paėmėte jį ir vėl atsidūrėte miške.

Taigi, kurį maišelį  pasiėmėte su savimi ir ką tai reiškia?

Paprastas pilkas lininis maišelis

Daug kuklumo nei jūs, neturi niekas kitas. Tačiau galiausiai gausite atlygį už savo kuklumą. 

Nedelsiant bus įvykdyti jūsų du troškimai. Viskas, ką jums reikia padaryti, yra suformuluoti tai, ką norite šiuo minutę.

Mėlynas žvaigždėtas maišelis

Tai specialus maišelis. Ji neša sėkmę. Pastaruoju metu neturėjote lengviausio laiko savo gyvenime, bet viskas gerėja. Jūs esate laimingas.

Raudonas aksomo maišelis

Šiame maiše glūdi meilės ir sėkmės galia. Palaukite gerų naujienų rytoj.

Aukso maišelis iš brokato

Šis maišas yra klestintis. Netrukus jūsų finansiniai reikalai pagerės ir nuolat augs.

Maišelis su išsiuvinėtu apsaugos simboliu –  medžiu

Šis krepšys yra nuostabi dovana. Viduje yra laimė. Per artimiausius šešis mėnesius sulauksite daugybę malonių ir stebinančių įvykių gyvenime. Jūs galite nerimauti dėl nieko.

Šaltinis