Užduotys, kurias gali atlikti tik aukštą IQ turintys žmonės

Labai naudinga lavinti savo protą, o ypač dėmesingumą ir logiką. Tam puikiai tinka užduotys, galvosūkiai, kryžiažodžiai ar testai. Šiame straipsnyje redaktoriai kviečia atlikti dėmesingumo testą.

Užduotys

DĖMESINGUMO TESTAS

Būsime sąžiningi, mes patys ne iš karto sugebėjome išspręsti šiuos galvosūkius. Todėl testas mums pasirodė įdomus. Atidžiai žiūrėkite nuotraukas ir pabandykite išsiaiškinti, kas yra problema. Verta būti dėmesingiems, taip pat išnaudoti savo loginį mąstymą, kad rastumėte teisingą atsakymą.

Žemiau įdėjome keletą paveikslėlių su mįslėmis. Po skyriaus su paveikslėliais bus teisingi atsakymai: jei negalite sugalvoti atsakymo, galite juos pažiūrėti. Tačiau nepasiduokite per anksti, būkite sąžiningas ir kantrus. Sėkmės!

Kas yra melagis?

Vaikinas grįžo į kempingą po snieglenčių sporto kalnuose. Jis nusprendė patikrinti savo daiktus ir staiga pastebėjo, kad trūksta reikšmingos maisto atsargų dalies. Vaikinas paklausė savo draugų: ar jie matė krepšį su jo atsargomis? Viena mergina atsakė, kad visą dieną slidinėjo ir nieko neįprasto nepastebėjo. O antroji mergina pasakojo, kad visą dieną praleido prie laužo, gerdama sultis. Jaunuolis šypsojosi: jis jau žinojo, kuri iš mergaičių jam melavo, bet kaip?

Užduotys

Kuris moteris nėščia?

Šiame paveikslėlyje yra trys merginos. Pabandykite nustatyti, kuri iš jų yra nėščia? Pabandykite atidžiai išnagrinėti paveikslėlį.

Kiek degtukų yra paveikslėlyje?

Kuris patogesnis naudoti – degtukai ar žiebtuvėlis? Kiekvienas turi savo atsakymą į šį klausimą. Šiame paveikslėlyje kažkas išsklaidė degtukus: suskaičiuokite tikslų jų skaičių. Rezultatas, kaip ir ankstesnių mįslių, bus pateiktas straipsnio pabaigoje.

Užduotys

Iš kur policininkas žinojo, kad vyras jam melavo?

Vyras sausio 1 dieną iškvietė policiją ir pranešė apie vagystę. Jis sakė, kad kažkas pavogė jo svarbius daiktus, jam švenčiant Naujuosius metus pas kaimynus. Jis taip pat teigė, kad vakarėlis buvo nuostabus, o Naujųjų metų eglutės šviesos buvo ryškiausios jo gyvenime. Vyras įtariai vertina savo kaimynę, kuri surengė vakarėlį. Kai policininkas atėjo pas ją atlikti apklausos, jis iškart suprato, kad vyras jam melavo. Kaip jis atspėjo?

Sujunkite taškus paveikslėlyje

Kaip ilgai mes mokėmės geometrijos mokykloje… Taisyklė „dvi lygiagrečios linijos negali susikirsti“ visam laikui įstrigo mūsų atmintyje. Siūlome šiek tiek atnaujinti savo mokyklos žinias. Šiame paveikslėlyje turite sujungti apskritimus, naudodami tik tris linijas, neatkeldami piršto. Ar galite tai?

Užduotys

Atsakymai

Žemiau rasite atsakymus į testą. Nenusiminkite, jei pirmą kartą nepavyko išspręsti šių, atrodytų, paprastų mįslių.

1. Kaip jaunuolis atspėjo, kas jam melavo? Tai buvo mergina su stikline sulčių rankose. Ledas jos stiklinėje jau seniai būtų ištirpęs, jei ji visą dieną būtų sėdėjusi ir gėrusi sultis prie laužo.

2. Teisingas atsakymas: mergina su atrištais batų raišteliais. Kadangi ji nėščia, jai sunku pasiekti raištelius ir užsirišti batus.

3. Kiek degtukų yra paveikslėlyje? Atidžiai apžiūrėję, nuotraukoje rasite tik 8.

Užduotys

4. Iš kur policininkas žinojo, kad vyras jam melavo? Tai pastebima ant girliandos – akivaizdžiai trūksta dviejų lempučių, todėl ji negalėjo taip ryškiai šviesti, kaip jis sakė policininkui.

5. Norėdami teisingai sujungti taškus, turite nupiešti trikampį, kaip parodyta paveikslėlyje.

Užduotys

Ar buvo sunku atlikti šį dėmesingumo testą?

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].