Mūsų pasirinkimai daug ką pasako apie mus pačius. Tas pats galioja ir mūsų drabužiams bei avalynei, juk rūbai leidžia išreikšti savo emocijas, geriau atskleisti mūsų vidų. Batai yra aprangos akcentas, ir ar kada susimąstėte, kiek daug jis gali pasakyti apie mus?

Pasirinkite batus

Išsirinkite piešinyje vieną batą, kuris geriausiai atspindi jus, ir sužinokite, ką šis batas sako apie jus priešingai lyčiai!

Meilės horoskopas rugpjūčiui: į kuriuos ženklus nusitaikė Kupidono strėlės?

Atsakymai

1. Aukštakulniai ant platformos

Moteris su tokiais bateliais vyrams atrodo savarankiška ir nepasiekiama. Daugelis tikriausiai bijo prieiti prie jūsų, bet jūs žinote, kad vertas tikrai ras kelią į jūsų širdį. Be to, viduje esi labai švelnus ir pažeidžiamas žmogus.

2. Aukštakulnės basutės

Vyrams atrodote linksma ir lengvai bendraujanti moteris. Jie visada noriai su jumis susipažįsta, nes mano, kad jūs sugebate apšviesti viską aplinkui savo šypsena. Jūsų moteriškumas nežino ribų, o rafinuotumas yra pagrindinė jūsų stiliaus taisyklė.

3. Aukštakulniai atvira nosimi

Vyrų akimis jūs esate „Mis Elegancija.“ Be to, esate labai drąsi ir provokuojanti moteris. Vyrams sunku su jumis, bet jūs niekada neleidžiate jiems nuobodžiauti. Nepaisant visko, jūs niekada neišduodate savo principų ir visada išliksite moteriška.

4. Klasikiniai aukštakulniai

Moteris su tokiais batais vyrų akyse atrodo sunkiai pasiekiamas žmogus, keliantis aukštus reikalavimus. Jūs tiksliai žinote, ko norite iš gyvenimo, ir užtikrintai einate savo tikslų link. Jūs tikriausiai turite daug vaikinų, bet ne visi sugeba patenkinti jūsų poreikius.
Sužinokite, kuriems zodiako ženklams liepą pasiseks meilės srityje

5. Pilnapadės platformos

Jei pasirinksite batus, tai tik patogius. Moteris, teikianti pirmenybę batams ant platformų, tikrai netoleruos nepatogumų. Niekada neaukosite komforto dėl spalvingo viešo pasirodymo. Vyrai tai mato ir supranta, todėl žino, kad jus nustebins ne gėlių puokšte, o savo veiksmais.

6. Žemakulniai bateliai

Pamatę jus vyrai galvoja, kad esate miela ir švelni. Jie nori globoti tokias moteris ir mano, kad jūs, jų labui, galite nuversti kalnus. Jūs sumaniai naudojate savo stipriąsias puses. Vyrams prireiks nemažai pastangų, kad atkreiptų jūsų dėmesį.
Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].