Net mažiausi dalykai gali išduoti žmogaus charakterį. Greitas būdas šiek tiek geriau pažinti save yra net lūpų dažai.

Kiekvieną dieną jų pjūvis keičiasi, prisitaiko prie lūpų dažymo būdo – spaudimo ir lenkimo. Ir tai atspindi žmogaus charakterį.

Paimkite lūpų dažus ir pažvelkite į pjūvį. Koks jis?

1. Pjūvis aštrus kaip adata

Jei tokių lūpų dažų savininkė ką nors sugalvojo, bus sunku ją sustabdyti. Drąsi, bendraujanti, aktyvi mergina nemėgsta ilgai sėdėti vietoje ir visada ieško galimybių save realizuoti.

Draugų kompanijoje ji atsiduria dėmesio centre, diskutuos bet kuria tema ir nepaliks nieko be komentaro. Tokios moters šūkis yra “Geriau daryti nei nedaryti ir gailėtis.

2. Plokščias galiukas

Šios moterys yra labai geros draugės. Santykiuose joms svarbu sąžiningumas, pasitikėjimas ir patikimumas.

Dažniausiai toks lūpų dažų naudojimas būdingas introvertėms, kurioms patinka organizuoti ir planuoti į ateitį.

Tokios merginos pasižymi realistišku požiūriu į gyvenimą: jos nei per daug nusimena, nei džiaugiasi.

3. Asimetriškas pjūvis

Lūpų dažų su asimetriniu pjūviu savininkės pasižymi nestandartiniu protu ir įžvalga. Jos mėgsta tvarką, bet prie jos neprisiriša.

Dažniausiai tokių moterų hobiai yra drąsūs ir neįprasti: ekstremalūs sportai, Indijos virtuvė, dažyti šaukštai. Jos yra nesavanaudiškos darbe ir dėmesingos artimiesiems.

4. Pjūvis su giliu grioveliu

Moterį, kuri taip naudoja lūpų dažus, galima pamatyti iš tolo. Ji pasižymi ryškiomis plaukų spalvomis arba makiažu ir dirba kūrybinį darbą.

Paprastai tokios merginos pasitiki savimi, jos aiškiai žino, ko joms reikia iš gyvenimo. Kartais jos gali būti spontaniškos ir padaryti ką nors neįprasta.

Jei tenka rinktis iš ko nors pažįstamo ir ko nors naujo, visada pasirinks naują.

5. Švelniai išskuobtas

Toks lūpų dažų pjūvis išduoda charakterio tiesumą. Ką nors nuslėpti – ne šių moterų stilius. Jos yra užsispyrusios ir linkusios laikytis stabilumo.

Jos turi nuostabų humoro jausmą ir natūralų magnetizmą. Kartais per daug plepa, bet geba apriboti savo impulsus tinkamu laiku.

6. Tiksliai nupjautas vienoje pusėje

Tokie lūpų dažai yra labai kantrių moterų makiažas. Jos yra protingos ir patikimos, puikios partnerės tiek versle, tiek gyvenime. Kartais pernelyg dirglios ir nuobodžios.

Jos  linkusios į pesimizmą, bet pabandykite stenkitės įžvelgti daugiau gero ir kontroliuoti savo vidinį nepatenkintą vaiką. Šios merginos yra punktualios ir nemėgsta daugžodžiauti.

7. Nepasikeitusi forma nuo įsigijimo

Šios moterys paprastai nesidalija savo problemomis. Jos svarbi savikontrolė ir aiškus požiūris į verslą. Jos darbščios, daug reikalaujančios iš savęs ir kitų, bet švelnios namuose ir su draugais.

Atsidūrusios tarp naujų pažįstamų jos yra pakankamai kuklios, nemėgsta pritraukti daug dėmesio. Santykiuose jos atiduoda save visą. Joms būdingas altruizmas, kuris kartais išsivysto į kraštutinumus.

Šaltinis

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].