Testas: tai, ką matote paveikslėlyje, atskleis jūsų pasąmonės troškimus

Pažvelkite į paveikslėlį. Ką pirmiausia pamatėte: katę, šunį ar pelę? Atsakymas atskleis, ko iš tiesų trokšta jūsų pasąmonė.

Šuo

Tikitės, kad artimas žmogus (draugas) supras ir palaikys jūsų siekius. Norite juo visiškai pasitikėti, tačiau bijote, kad šio žmogaus viduje nerasite trokštamų dalykų.

Katė

pasąmonė

Turite norų, kurių niekaip negalite išpildyti. Taip yra todėl, kad jūs tikitės kažkieno pagalbos ar palaikymo. Pabandykite kreiptis pagalbos tiesiai šviesiai, tai padidins jūsų galimybes. Nebijokite klausti du ar net tris kartus, jūsų atkaklumas gali būti labai produktyvus.

Pelė

pasąmonė

Pastaruoju metu jus traukia azartiniai lošimai. Aktyviai priešinatės šiam jausmui, tačiau tikrai norite šiek tiek atsipalaiduoti ir atsiriboti nuo problemų! Būkite atsargūs, kartais žaidimai sukelia tokią priklausomybę, kad neįmanoma sustoti.

Ko trokšta jūsų pasąmonė?

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].