Išsirinkite vieną iš paveikslėlyje matomų namų ir sužinokite, kaip galite palaikyti savo šeimos gerovę.

Pasirinkote? Dabar beliko tik perskaityti priskirtą aprašymą.

1 namas

Jūsų namuose labai mažai saulės šviesos. Būtina išplauti langus ir pakabinti šviesias užuolaidas, pro kurias prasiskverbtų saulės šviesa. Tinkamo apšvietimo sukūrimas užtikrins santarvę ir pozityvią nuotaiką.

2 namas

Nesiginčykite su artimaisiais. Turite išmokti valdyti emocijas ir stengtis palaikyti santarvę. Nuolatiniai ginčai gali sunaikinti jūsų šeimos apsaugą.

3 namas

Jūsų namuose trūksta ryškių spalvų. Nusipirkite spalvingų pagalvių, figūrėlių ar gražių paveikslų. Visa tai į jūsų namus įneš teigiamos energijos.

4 namas

Jūsų namuose stinga žalumos. Įsigykite kambarinių augalų, kurie padės sukurti dar jaukesnę aplinką ir įneš daugiau gyvybės.

5 namas

Jūs beveik nebūnate namuose. Į savo namus grįžtate tik pernakvoti. Stenkitės daugiau laiko praleisti savo namuose, nes priešingu atveju namiškiai gali imti skųstis dėmesio trūkumu.

6 namas

Jūsų namams reikia pokyčių. Išmeskite viską, kas nereikalinga, atlikite remontą, perstumdykite baldus, ir t.t. Tokie pokyčiai padės susikurti kur kas jaukesnius namus, į kuriuos visada bus malonu sugrįžti.

7 namas

Atsikratykite nereikalingų daiktų. Juos tiesiog išmeskite arba atiduokite tiems žmonėms, kuriems šių daiktų reikia labiau nei jums.

8 namas

Jūsų namuose dažnai būna svečių, tačiau tai jums ne į naudą. Susikurkite privačią erdvę, kurioje galėtumėte jaukiai leisti laiką su šeimos nariais. Tai gali pagerinti jūsų finansinę situaciją.

9 namas

Jūsų namuose labai mažai džiaugsmo. Vertėtų susiimti: sutvarkykite namus ir užpildykite juos gardžių valgių aromatais.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].