Testas: poza, kaip miegate, atskleis, kokie jūsų santykiai su partneriu

Psichologai teigia, kad žmogaus įpročiai (įskaitant jų pasirinktą miego padėtį) gali daug pasakyti apie juos pačius. Kai miegate kartu su partneriu, atrodo, kad jūsų įpročiai „susiformuoja“ iš naujo, todėl pagal miego pozą galima nustatyti, kas būdinga jūsų porai ir kokie jūsų santykiai.

miegoti

Prisiminkite, kaip atsikėlėte ryte ir pasižiūrėję į paveikslėlį viršuje išsirinkite sau labiausiai tinkantį variantą.

Rezultatai

1.

santykiai

Šie partneriai, be jokios abejonės, myli vienas kitą. Tačiau problemų jų poroje gali kilti dėl skirtingų pomėgių. Ant pilvo miegoti mėgsta atkaklūs, paslaptingi žmonės, o ant šono miega laisvę mylintis svajotojas. Šios priešingybės viena kitą labai traukia, stabilūs ir geri santykiai tokiai porai svarbūs.

2.

Tai yra du savarankiški partneriai. Jiems gera kartu, tačiau gera ir atskirai. Tokių žmonių sąjungoje yra daug vietos meilei ir supratimui.

3.

santykiai

Paprastai žmonės, kurie jau seniai vedę ar yra santykiuose ilgai, miega būtent taip. Jei taip miega ką tik susituokusi ar neseniai pradėjusi santykius pora, jų laukia problemos ir kivirčai.

4.

Greičiausiai leidžiate laiką skirtingai ir retai linksminatės kartu. Partnerio ranka ant klubo rodo, kad jis yra patikimas žmogus.

5.

santykiai

Tai geriausia poza, kuri rodo stiprią meilę, besąlygišką rūpestį ir pasitikėjimą. Jūsų santykiai tiesiog nuostabūs!

6.

Norite išlaikyti partnerį šalia savęs, jaučiate, kad jis gali nutolti. Reiktų pasikalbėti su partneriu ir išsiaiškinti, ar viskas gerai, galbūt jis turi kokių problemų.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].