Įsižiūrėkite į paveikslėlį esantį aukščiau ir pasakykite, kokį gyvūną pamatė pirmiausia.

Atsakymai:

Balandis.

Paukštis yra palyginamas su viltimi ir ramybe. Jei iš pirmo žvilgsnio į nuotraukoje akys pastebėjo balandžio atvaizdą, tai rodo jūsų sielos grynumą. 

Esate absoliučiai nekonfliktiškas asmuo, bet kokia kaina stengiatės atsiriboti nuo ginčų ir nesutarimų. Niekada nekalbate apie ką nors neigiamai. 

Jūs neleidžiate sau palūžti ar prisiimti kito neigiamų emocijų. Tačiau būtent tai gali sukelti daug problemų, nes esate labai pažeidžiami.

Drugelis.

Drugelis simbolizuoja evoliuciją ir transformaciją. Jūs priklausote tiems žmonėms, kurie jaučia malonumą mažais gyvenimo džiaugsmais.

Norite viską išbandyti. Bet drugelis skraido tiek gyvųjų, tiek mirusiųjų pasaulyje. Todėl, norėdami išvengti rimtų rūpesčių ir iš gyvenimo gauti malonumą, neperženkite leistinų ribų.

Erelis.

Nėra labiau įkvepiančio paukščio nei erelis. Tai simbolizuoja sielos tobulumą ir laisvę. Jūs keliate labai aukštus tikslus. Žmonės jus laiko arogantišku. 

Siekimas aukštų tikslų yra puikus, tačiau nepamirškite, kad kuo aukščiau skrisite, tuo daugiau skausmo patirsite krisdami.

Šuo.

Šuo daugeliui yra mylimiausias gyvūnas, visi nori jo turėti. Nėra labiau ištikimos ir draugiškos būtybės. Savo šeimininko labui ji yra pasirengęs aukotis. 

Esate labai patiklus žmogus ir dėl to dažnai atsiduriate nemaloniose situacijose. Atminkite, kad šuns protėvis buvo vilkas. Jūs kartais turėtumėte būti griežtas ir nepriklausomas.

Vilkas.

Vilkas yra gyvūnas, kuris teikia pirmenybę vienatvei, nors gyvena gaujoje. Esate žmogus, kuriam reikia šeimos ir draugų. 

Sunkiu gyvenimo momentu jūs, prisiimate visą atsakomybę ir vienatvėje sprendžiate visas problemas. Jums rūpi jūsų „gaujos, artimųjų gerovė.

 Mantis.

Daugelis pasaulio kultūrų priskiria jį šventiems vabzdžiams. Jis nekenkia žmogui. Svarbu, kad su jumis būtų elgiamasi pagarbiai. Jūs vertinate bendravimą su žmonėmis. 

Tačiau tuo pat metu asmeninis gyvenimas jums visada lieka pirmoje vietoje, o visuomenė atsitraukia į foną. Esate labai atsargus ir protingas žmogus, kuris visada pasiekia savo.

Šaltinis

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].