Testas: pasirinkti lūpų dažai atskleis, kokia asmenybė esate

Yra tiek daug spalvų ir atspalvių lūpų dažų, tačiau kiekviena moteris turi savo mėgstamiausią. Šiam atspalviui jos teikia pirmenybę kasdien. Ir ši spalva gali atskleisti daug faktų apie moters asmenybę.

Kuris iš paveikslėlyje pateiktų lūpų dažų yra panašiausias į tuos, kuriuos naudojate? Išsirinkite lūpų dažus ir pažiūrėkite, ką apie jus sako jūsų pasirinkta spalva!

1

Esate drąsi ir stipri moteris, tačiau širdyje tikra romantikė. Gyvenime pirmiausia vadovaujatės jausmais, o ne logika. Jūs klausote savo širdies ir to, ką ji jums sako, ir tik tada pasitelkiate logišką mąstymą.

Jūs labai intensyviai gyvenate gyvenimą ir dažnai išreiškiate savo jausmus per meną ar panašius kūrybinius veiksmus. Kad pajaustumėte lengvumą ir pasitenkinimą, jums reikia kur nors investuoti savo energiją. Esate labai kūrybiškas ir įdomus žmogus.

2

Jūs turite ugningą dvasią ir mėgstate ją išreikšti lūpų dažų bei drabužių spalvomis. Jums patinka daryti gerą įspūdį žmonėms, sužavėti juos savo charizma ir malonia išvaizda. Esate drąsi ir šviesi moteris, kuri tikrai suras savo meilę.

Tik 10 žodžių, kurie atskleidžia kiekvieno Zodiako ženklo esmę

Jūs visada aistringai vertinate tai, ką darote ir ką sakote. Kartais jus lengva išprovokuoti įžūlumu, tačiau, nors ir lengvai susižadinate, vis tiek išliekate emociškai stabili. Jūs gebate stipriai mylėti, tačiau negalite greitai atleisti nuoskaudų.

3

Jūs esate linksma ir mėgstate gerą humorą. Esate ne tik drąsi ir tvirta, bet ir miela bei jautri. Šviesi, gundanti ir emocinga – šie žodžiai apibūdina jus. Iš pradžių jus sunku suprasti, todėl daug žmonių intriguoja paslaptinga jūsų asmenybė.

Kartais šiek tiek dvejojate, bet visada surandate kompromisą. Pavyzdžiui, jums patinka raudona ir rausva spalvos, todėl pasirenkate spalvą, kuri patenka kažkur tarp jų.

4

Esate madinga ir tendencinga. Jūs turite puikų stiliaus pojūtį, turite jį iš prigimties. Jūs nesekate paskui minią ir mėgstate išsiskirti. Jūs turite gražią šypseną ir mėgstate ryškias spalvas, nes jos pritraukia dėmesį ir džiugina. Esate žinoma dėl savo dėmesio detalėms ir dėl to, kad neleidžiate neigiamiems komentarams trukdyti jums svajoti. Jūs esate nepakartojama moteris!

5

Jūs esate pažeidžiama siela, turinti nepaprastai nuoširdžią širdį. Anksčiau tai jus skaudino ir net svarstėte, kaip atsiriboti nuo žmonių, nes jūsų tikėjimas jais buvo pažeistas. Laikui bėgant išdavysčių ir apgaulių žaizdos užgijo ir jūs nusprendėte neužsidaryti nuo pasaulio.

Ar žinote, kuris Zodiako ženklas yra pats nuoširdžiausias?

Jūs tikite meile ir, jei dar neradote savo sielos draugo, netrukus tikrai jį sutiksite. Jūs turite šeštąjį jausmą ir, kai žmonės yra verti būti jūsų gyvenimo dalimi, jūs juos įsileidžiate. Žmonėms pasisekė, kad turi jus savo gyvenime, nes esate mylinti ir empatiška.

6

Miela, rūpestinga ir nuolanki yra tik keli žodžiai, apibūdinantys jus. Jums nereikia niekam nieko įrodinėti. Jums patinka būti tuo, kuo esate, ir daryti tai, kas jus džiugina. Jei kam nors tai nepatinka, jums tai netrukdo.

Draugai ir šeima yra jūsų pasaulis ir tik jie jums svarbu. Visada palaikysite artimuosius ir patarsite, jei jie paprašys. Jūs nesikišate į kitų gyvenimą. Jūs esate nuostabus žmogus ir neįtikėtina moteris!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].