Testas: pasirinktas vilkas atskleis, kaip jus mato vyrai

Vilkai savo paslaptingumu žavi daugelį žmonių. Štai kodėl jie buvo pasirinkti šiam testui. Ar žinojote, kad jei patinas vilkas miršta, patelė neieško kito partnerio? Tikra ištikimybė ir meilė! O kaip jūs atrodote vyrų akyse?

Tereikia pasirinkti jums labiausiai patinkantį vilką.

1 vilkas

Esate labai rami ir santūri moteris. Vyrai gali pamanyti, kad jie gali atsisėsti ant jūsų kaklo ir daryti, ką tik panorės, tačiau tai toli gražu ne tiesa! Jūs pakenčiate tokį požiūrį į save iki tam tikros ribos, o tada tyliai išeinate.

Zodiako ženklas

Jei vyras nepateisina jūsų lūkesčių, jis jums nereikalingas. Jūs suteikiate jam galimybę parodyti geriausias savo savybes ir, jei jis yra protingas, jis jus teisingai supras ir įvertins jūsų santūrumą.

Juolab kad mainais gaus jūsų aistringą prigimtį, kurią parodote tik nedaugeliui išrinktųjų. O jei vyras nėra visiškai protingas, jis rimtai priims jūsų šaltumą ir aroganciją.

2 vilkas

Vyrai mano, kad jūs visada esate prislėgta ir nuolat skundžiatės gyvenimu. Pabandykite kuo greičiau išeiti iš šios būsenos, nes ji neleidžia atsiskleisti geriausioms jūsų pusėms. Galbūt neseniai jūsų gyvenime pasitaikė problemų?

Dalykai, kuriuos sako ir daro savimi pasitikintys žmonės

Tada kuo greičiau pagykite ir tapkite šiek tiek linksmesnė. Nuobodi išvaizda beveik nieko netraukia. Galbūt jūsų pasitraukimas į save atsispindi jūsų išvaizdoje. Tada yra tik vienas patarimas – labiau pasitikėkite savimi.

3 vilkas

„Romantiškos prigimties“ – galvoja vyrai, žiūrėdami į jus. Jūsų elgesyje matomas atsidavimas ir pagarba būsimam partneriui. Pasirinkus jus, vyrą apgaubs švelnumas, rūpestis ir meilė.

laimė

Jūs labai atvirai parodote priešingai lyčiai savo norą susirasti sielos draugą. Būkite šiek tiek santūresnė ir neženkite pirmųjų žingsnių, kitaip vyras gali prarasti susidomėjimą šiais santykiais, kaip ir jūs.

4 vilkas

Moteris yra ugnis, o jos akyse dega aistra – taip vyrai jus mato! Bet jūs neskubate į pirmojo atėjusiojo glėbį. Viliok, flirtuok, žavėk, bet laikykis atokiau – toks jūsų šūkis.

Tas, kuris paliečia jūsų širdį, daugelį metų maudysis jūsų meilėje, tačiau su viena sąlyga – jūs netoleruosite išdavystės ir nepagarbos. Jūs žinote savo vertę ir neleisite jos paminti.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].