Kiekvienam žmogui smagu sužinoti ką nors naujo apie save. Siūlome atlikti įdomų testą! Paveikslėlyje matote tris moteris, išsirinkite vieną iš jų. Pasirinktos moters įvaizdis atskleis visą tiesą apie jus!

1

Jūs esate širdies karalienė, pati tobulybė, tikra moteris, ideali ponia.

Surasti ką nors panašaus į jus yra tikra sėkmė: vyras, užkariavęs jūsų širdį, yra tikrai laimingas žmogus, kuriam pavydi visi jo draugai. Kaip ir pati gamta, jūs išmintinga ir artistiška, paprasta ir ryški. Jūsų asmenybė, kaip ir jūsų nuostabi kūryba, yra graži ir patraukli, melodinga ir lengva.

kaukių dėvėjimas, moters

Šalia jūsų visada šilta ir jauku. Jūs kaip vasaros vėjas, esate geidžiama, harmoninga ir tuo pat metu rami. Jūsų išmintis, švelnumas ir moteriškumas yra tos oazės, apie kurias svajoja keliautojai. Jūs esate moters idealas.

2

Jūs esate karinga Amazonė, ugninga moteris. Nedrąsus žvilgsnis jums nebūdingas, jūs tarsi erelis, pastebėjęs grobį.

Jumyse slypi jėga ir galia, jūsų venose – karštas kraujas, galvoje – šaltas protas, širdyje – išmintis ir didybė. Jūs esate katė, kuri viską daro savarankiškai: jūs pati esate savo likimo šeimininkė ir gyvenimo taisyklių kūrėja.

moterys, moters

Tik stiprus vyras gali būti šalia jūsų – lygus jums jėga, intelektu ir ambicijomis. Kitokie vyrai jūsų nedomina. Tačiau, kaip ir kiekviena katė, kartais jūs vis dar esate pasiruošusi leisti kitiems jums paglostyti nugarą, bet aplinkiniai neturėtų įsijausti per daug, kaip mat juos nuraminsite!

3

Jūs esate ragana, demoniška moteris ir labai paslaptinga. Jūsų akys yra viliojančios, lūpos – gundančios, o širdis tamsi.

Jūs esate maišas rūpesčių, Bermudų trikampis ir dingusi Atlantida, kirminų, mėnulio rapsodija ir liepsna, deganti kiekvieną naktį. Nėra jokio išsigelbėjimo nuo jūsų burtų – tas, kurį užkariavote, niekada jūsų nepamirš: ar įmanoma pamiršti liepsną, deginančią viską savo kelyje?

moters

Moterys, tokios kaip jūs, gimsta kartą per šimtmetį. Dar niekam nebuvo suteikta tokia galimybė kaip jums. Tokios moters vyrai prisibijo, bet vis tiek nesugeba atsispirti jūsų žavesiui.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].