Testas: pasirinkite žiedą ir sužinokite, ką apie jus galvoja vyrai

Ar norite sužinoti, ką apie jus galvoja vyrai? Atlikite greitą testą – išsirinkite jums labiausiai patinkantį žiedą ir perskaitykite aprašymą.

Pirmiausia atsisėskite kuo patogiau, atsipalaiduokite, kelis kartus giliai įkvėpkite ir susikoncentruokite ties tuo, kas esate, kaip elgiatės su vyrais, kaip su jais bendraujate, flirtuojate ir kaip tvarkotės su konfliktinėmis situacijomis. Tada pasirinkite vieną iš žiedų ir perskaitykite toliau pateiktą aprašymą.

1 žiedas

Jūs esate aistringa ir jausminga moteris, vyrus traukia jumyse deganti paslaptinga ugnis. Jus visada gaubia viliojantis paslapties šydas, kurį ne taip lengva išnarplioti. Kartais pati nežinote, kas jumyse slepiasi.

Dažnai esate audringa nuo emocijų, kartais prarandate kontrolę ir išprovokuojate konfliktus santykiuose. Ne visi gali atlaikyti tokį aistrų intensyvumą, todėl išmokite nuraminti karštą nuotaiką, susikaupusią energiją išliekite kur nors kitur.

2 žiedas

žiedą

Atrodo, kad iš šono esate labai santūri ir neprieinama – tikra Sniego karalienė. Kai kurie vyrai yra drovūs jūsų akivaizdoje ir bijo užkalbinti jus. Vienu žvilgsniu galite nugalėti jūsų nevertą partnerį.

Jūsų šaltumas yra labiau išorinis nei vidinis. Su jūsų vertu vyru jūs visiškai atsiveriate, iš ledo gabalo virstate šiltu vandeniu. Galite tapti tikra mūza ir ištikima vyro partnere.

3 žiedas

žiedą

Jūs esate permaininga kaip vėjas ir mokate prisitaikyti prie bet kokių aplinkybių. Jūs turite labai puikią savybę – kad ir kur pasirodytumėte, jūs užpildote visą aplinką savimi ir numalšinate visus konfliktus iš esmės.

Tuo pačiu metu jūs visada išeinate pergalingai iš bet kokio ginčo, tai vyrams nelabai patinka. Pasistenkite kiekvieną kartą nepadaryti savo vyro kaltu – anksčiau ar vėliau jis pavargs nešti amžiną kaltės naštą, tad rizikuojate likti viena.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].