Ne visada yra paprasta sužinoti pasąmonės slepiamą informaciją, todėl mes jums siūlome išbandyti šį trumpą testą, kuris jums padės gauti atsakymus į įvairius rūpimus klausimus. Tiesiog pasirinkite vieną šių paveikslėlių ir perskaitykite žemiau pateiktą aprašymą.

1. Širdis

Esate mylimas ir gerbiamas. Priešingos lyties atstovai  dėl jūsų tiesiog kraustosi iš proto. Jums patinka gyventi fantazijų pasaulyje ir svajoti apie tobulą meilę. Širdies simbolis taip pat gali reikšti, kad jums sunku išreikšti savo jausmus. Jums reikia išmokti atsiverti.

2. Taurė

Esate ambicingi. Užsispyrimas ir vidinė stiprybė jums padeda siekti užsibrėžtų tikslų. Mėgstate konkuruoti:  pergalės skonį galėtumėte įvardinti kaip vieną maloniausių. Nesėkmės jus labai nuliūdina, ir dėl to esate linkę kaltinti kitus.

3. Ašara

Šis simbolis rodo neigiamas emocijas ir patirtas traumas. Jums sunku bendrauti su žmonėmis, nes nuolatos įtariate ruošiamą klastą. Jums reikia labiau pasitikėti kitais žmonėmis.

4. Paukštis

Paukštis simbolizuoja laisvę ir atsiribojimą nuo problemų. Kartais norisi tiesiog išskristi ir viską palikti. Svajojate apie ramų, nerūpestingą gyvenimą, tačiau kol kas neįstengiate atsikratyti problemų naštos.

5. Smėlio laikrodis

Jei pasirinkote smėlio laikrodžio simbolį, tai reiškia, kad nuogąstaujate dėl savo ateities ir negalite susitelkti į tai, kas vyksta šiuo metu. Šis simbolis taip pat gali reikšti, kad šiuo metu desperatiškai bandote išspręsti tam tikrą problemą.

6. Drugelis

Mėgstate gražius ir brangius daiktus. Tikėtina, kad svajojate apie prabangų gyvenimą, tačiau jūsų dabartinė finansinė padėtis vis dar nėra pakankama gera.

7. Dėlionės detalė

Norite  kažką pakeisti, tačiau nežinote, kokių veiksmų turėtumėte imtis. Turėtumėte būti ryžtingesni – kartais prireikia vos vieno žingsnio, ir reikalai ima krypti į gerąją pusę.

8. Raktas

Tikėtina, kad šiuo metu laukiate naujų galimybių. Nesate patenkinti dabartine savo padėtimi, todėl svajojate apie geresnę ateitį. Viskas yra jūsų rankose – tereikia imtis tam tikrų veiksmų.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].