Religiniai simboliai yra daug daugiau nei tik šventos dekoracijos.
Tibeto žemė, dar vadinama „pasaulio stogu“ – puiki vieta, žinoma dėl savo tradicijų ir simbolizmo.

Aukščiau pateiktų simbolių mokymų ir prognozių tikslumas buvo išbandytas per šimtmečius. Pasirinkite Tibeto simbolio vaizdą ir sužinokite artimiausios ateities įvykių prognozes.

1 Dhvaja (pergalės vėliava)

Pergalės arba Dhvaja vėliava yra pergalės simbolis prieš proto ir tamsos demonus. Jūs pakeliui į sėkmę ir gerovę.

Dėl teisingų, pagrįstų ir sąžiningų veiksmų įvykiai, kurie jums kliudė ir kliudė, atneš teigiamų rezultatų.

2 Padma (lotosas)

Lotosas yra žmogaus dvasinio augimo simbolis. Kaip lotosas auga dirvožemyje, o tada pakyla virš jo, taip ir žmogus išauga iš bėdų, sunkumų ir neramumų.

Jūs sustiprinote ir išvalėte savo sielą. Jūs neleidote sau atlikti nesąžiningų veiksmų. Jei pasirinkote lotosą, netolimoje ateityje laukite pelnytos sėkmės ir teigiamo jūsų verslo vystymosi.

Raudonasis lotosas taip pat yra Tibeto meilės, užuojautos ir tyrumo simbolis. Jūs darote viską teisingai, eikite, viskas bus jūsų naudai.

3 Suvarnamatsya (auksinė žuvelė)

Žuvys – tai džiaugsmo ir vaisingumo simbolis, o taip pat ir gausos. Jei norite pasiekti sėkmę, nepraraskite drąsos, kai tenka nusivilti, nesiskųskite dėl nesėkmių, nesidalinkite savo abejonėmis.

Jums buvo sunku. Jūs negalite nuskęsti kančių vandenyne, jūs galite laisvai plaukti kaip žuvis ir pasiekti sėkmę. Patikėkite savimi.

4 Kalasha (šventoji vaza)

Kalashas arba šventoji vaza yra neišsenkančios gerovės simbolis. Užpildykite savo vazą gerais darbais ir vertingais poelgiais.

Norint suklestėti, džiaugtis gera sveikata, ilgu gyvenimu, turite tapti geresni ir tyresni savo sieloje. Kaip atlikti gerus darbus?

Būkite kantrūs, ištikimi žmonėms, dėmesingesni silpniesiems – siela augs ir jums bus atlyginta pagal nuopelnus.

Dabar yra geras laikas jūsų dvasiniam augimui. Nepraleiskite progos!

Šaltinis

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].