Testas: pasirinkite skaičių ir išmintingas šamanas atsakys į jūsų klausimą

Gyvenimas niekam nėra lengvas. Tikriausiai daugelis sutiks, kad ne taip lengva pasiekti tai, ko norime. Mes sunkiai dirbame, kad įgyvendintume savo planus. Tačiau kartais mums vis dar trūksta palaikymo, tad prašome aplinkinių patarimų. Jei atsidūrėte keblioje situacijoje, šis testas skirtas jums! Išsirinkite vieną skaičių ir sužinokite, kaip išmintingasis šamanas atsako į jūsų klausimą!

Užmerkite akis, pagalvokite, kas šiuo metu jus labiausiai jaudina, arba ko tiesiog labai norite. Tada pasirinkite vieną iš skaičių ir gausite atsakymą iš išmintingo šamano. Tegul šie patarimai padeda jums naršyti gyvenimo jūroje ar rasti kelią į laimę. Žinoma, tik nuo jūsų priklauso, ar atsižvelgsite į šamano patarimus, ar ne, bet jūs vis tiek išbandykite šį testą.

šamanas

Taigi pradėkime! Pagalvokite apie tai, kas šiuo metu jus jaudina, tada pasirinkite skaičių aukščiau esančiame paveikslėlyje.

Jei jūsų pasirinktas skaičius yra:

 1. Jūs esate ant didelių pokyčių ribos. Netrukus jums nebereikės jaudintis dėl to, kas jus ilgą laiką vargino. Daug kas pasikeis ir jūsų gyvenimas pasisuks nauja linkme.
 2. Jūs einate neteisingu keliu! Neklausykite kitų ir darykite tai, ką liepia širdis. Tada rasite tai, ko ieškote.
 3. Jūsų abejonės yra visiškai nepagrįstos. Jums pasiseks, nesijaudinkite!
 4. Netrukus jūsų laukia geros naujienos arba didelė staigmena, kuri gali būti jūsų problemos sprendimas.

likimo ratas, Žemas savęs vertinimas

 1. Atrodote pavargęs. Teisingai nusistatykite prioritetus ir pirmiausia pasirūpinkite savimi. Tai padės rasti kelią į laimę.
 2. Jūsų siekius vainikuos sėkmė.
 3. Jūs per daug rūpinatės savimi, todėl prarandate savo sėkmės galimybę. Jei kyla abejonių, tiesiog darykite tai, ką jums sako širdis.
 4. Jūs gausite daugiau, nei prašote!
 5. Dabar ne laikas jūsų norų įgyvendinimui. Truputį palaukite. Viskas turi savo laiką.

šamanas

 1. Viskas vyks visiškai netikėtai. Jūs gausite daugiau, nei įsivaizdavote.
 2. Jūsų baimė yra kliūtis norimam tikslui pasiekti. Spręskite situaciją lengviau ir atsikratykite visų abejonių. Viskas pasiseks.
 3. Laimės žvaigždė nušvietė jūsų kelią. Visi renginiai bus jums naudingi.
 4. Jūs įdėjote daug pastangų, todėl galite tikėtis, kad už tai gausite gerą atlygį.
 5. Pakanka šiek tiek pasistengti ir laimę rasite kelyje į savo tikslą. Būkite drąsesnis. Jums pavyks.
 6. Deja, to, ko prašėte, šiuo metu neįmanoma įvykdyti. Tačiau neliūdėkite dėl to. Likimas suteiks jums galimybę rasti tikrą laimę.
 7. Nepasiduokite dabar! Liko labai mažai, kad pasiektumėte savo tikslą.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].