Testas: pasirinkite kortelę ir sužinokite, kas jūsų laukia artimiausiu metu

Taro kortos yra labai paslaptingos ir šis testas tai tik patvirtins. Yra dvi jų išvaizdos versijos: mitologinė ir faktinė. Pirmoji remiasi tuo, kad taro kortos yra Egipto kilmės. Teigiama, kad vienoje iš senovinių piramidžių buvo galerija su sfinksais, o ant galerijos sienų buvo pavaizduoti 22 vyresnieji arkanai.

Adeptas pradėjo vaikščioti per visą kambarį, medituodamas prie kiekvieno vaizdo. Antroji legenda taro kortas sieja su klajoklių čigonų atsiradimu Europos šalyse XVI amžiaus pradžioje. Šventyklos)kunigai surengė susirinkimą, žinodami, kad šventykla bus sunaikinta Cezario karo metu, ir visuotiniame susirinkime nusprendė surinktas žinias paveikslų su atvaizdais pavidalu perduoti vietiniams, vėliau šios žinios buvo perduotos iš kartos į kartą.

Vietiniai įvykdė visus reikalavimus ir platino kortas Azijoje. Ar norite sužinoti, kas artimiausiu metu įvyks jūsų gyvenime? Tada pasirinkite vieną kortelę ir skaitykite savo ateities prognozę.

1 kortelė

testas

Tai puikus laikas veikti pagal bet kokius savo planus ir idėjas. Jums tikrai pasiseks visuose naujuose projektuose, kurių imsitės dabar. Jūsų natūralūs vadovavimo įgūdžiai yra paklausūs ir žmonės iš jūsų semiasi įkvėpimo!

Susiimkite ir nekreipkite dėmesio į pažįstamų kritiką, nes tai gali būti tiesiog pavydas. Žinoma, konstruktyvi kritika mūsų gyvenime reikalinga ir į ją kartais verta įsiklausyti, norint augti ir įveikti savo trūkumus. Klausykite savo širdies ir ji jums pasakys, kaip elgtis tam tikroje situacijoje.

2  kortelė

Meilė šią savaitę tiesiog sklandys ore. Šią savaitę taip pat turėtumėte būti įžvalgesni. Gali tekti priimti svarbius sprendimus, kurie turės pasekmių ateityje, todėl turėsite išlaikyti aštrų protą. Stenkitės nepasiduoti momentinėms emocijoms, kurios siekia jus užvaldyti. Įjunkite protą ir kliaukitės ne tik širdimi, bet ir logika.

3 kortelė

testas

Šią savaitę turite išspręsti darbo ir asmeninio gyvenimo problemas. Jums reikia laiko pailsėti, atsigauti ir grįžti į vėžes. Dėl per didelio darbo krūvio ir (arba) per didelio streso apskritai viskas slysta jums iš rankų.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].