Testas: pasirinkite kortą ir sužinokite, kaip įkvepiate artimus žmones

Šis testas padės išsiaiškinti, kaip įkvepiate artimus žmones. Kuri iš kortų jums patinka labiausiai? Pasirinkite ir skaitykite, ką korta jums pranašauja.

1 korta

testas

Ši korta primena, kad šeima jums labai svarbi. Šeima yra ne tie, kurie yra kraujo giminaičiai, o tie, kuriuos pats išsirinkote.

Jūsų šeimos narys gali būti artimas draugas, kurį suvokiate kaip brolį ar seserį. Ryšys su jūsų sielos šeimos nariais yra daug gilesnis ir neapsiriboja tik tikru gyvenimu. Dabar pats laikas su jais susisiekti (kad ir kur jie būtų). Žinokite, kad jūsų sielos ryšys vystosi daug gilesniame lygmenyje. Jūsų draugas gali nujausti, ką jūs darote, galvojate ar jaučiate.

2 korta

Ši korta primena, kad pokyčiai yra jūsų gyvenimo dalis ir nėra ko bijoti! Esate natūraliame vystymosi cikle ir viena ar kelios jūsų gyvenimo sritys sparčiai vystosi.

Jei nesijaučiate gerai, turite veikti dabar, kad pakeistumėte savo gyvenimą! Pasirinkta korta skatina tęsti dvasinę kelionę ir toliau būti savimi. Turite ką pasiūlyti pasauliui! Atminkite, kad meilė yra stebuklinga, nes ji gali pakeisti absoliučiai viską.

3 korta

testas

Ši korta primena, kad su namais turite elgtis taip pat kaip su gyvenimu. Neskubėkite. Prieš tęsdami įsitikinkite, kad kiekviena jūsų gyvenimo sritis jus tenkina.

Sekite galutinį rezultatą ir mėgaukitės procesu. Pasitikėkite savo vizijomis. Jūs galite pamatyti, kas jums tinka. Jums nėra tamsos ar šviesos – yra tik gyvenimas, laisvė ir aiškumas. Jūsų korta visada bus su jumis ir ji jums padės!

4 korta

Ši korta įkūnija išmintingos pelėdos energiją. Galite jausti, kad šiuo metu stebite, reflektuojate ar analizuojate save arba aplinkinius. Neskubėkite spėlioti, svajoti ar visko apmąstyti. Atsakymai į bet kokius klausimus ir bet kokios problemos sprendimai yra paslėpti giliai jūsų viduje.

Jūsų korta skatina jus atsisakyti praktiško, logiško proto ir užsiimti lengvabūdiškais darbais. Žaismingas kūrybiškumas yra svarbus, nes jis pakelia jūsų nuotaiką, kuri priartina jus prie svajonių išsipildymo.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].