Testas: pasirinkite kiaulpienę ir gaukite pranešimą iš Visatos

Kurią kiaulpienę pasirinksite? Skaitykite gautą pranešimą!

Testas: pasirinkite kiaulpienę ir gaukite pranešimą iš Visatos

1 kiaulpienė

Kliūtys gali atsirasti tada, kai jums to labiausiai reikia. Visata jas siunčia tam, kad pamatytumėte, kas negerai. Kliūtys nukreipia jus kita linkme. Jos ne visada duoda tai, ko norite, tačiau galų gale tai tam tikras lūžis gyvenime, lemiantis reikšmingas patirtis ir pokyčius, kurių jums reikia. Atminkite, kad jums gali nepatikti tai, ką matote, ar turite priimti, tačiau po to ateis šis tas geresnio.

2 kiaulpienė

Jūsų vibracija yra stipresnė, nei galite įsivaizduoti, ir visa tai priklauso nuo jūsų! Pagalvokite apie tai, kai įeinate į kambarį, nes jūsų energija ateina pirmiausia, o tai, ką pritraukiate, yra tiesioginė jūsų siunčiamos vibracijos apraiška!

3 kiaulpienė

Tikro gijimo procesas gali iššaukti jausmus, kurių taip ilgai vengėme, ir gali sukelti norą to išvengti dar labiau. Gijimas yra protinis sprendimas, kurį turime priimti, užsiimti sunkiu darbu, paleisti ir ištaisyti spragas bei skausmą kurį nešiojamės su savimi. Nors tai gali jus išgąsdinti, tai yra vienintelis būdas stabilumui ir meilei sau pasiekti! Pabandykite atskleisti savo jausmus ir leiskite jiems parodyti jums visą tiesą!

4 kiaulpienė

Jei kuo nors tikite, tuo ir tikėkite – juk Visata jus visiškai palaiko ir nenori nieko kito, tik padėti jums atrasti tikrąją vidinę jėgą. Jūs nesate atskirtas nuo šaltinio, Visata yra jūsų dalis ir jums tereikia leisti sau eiti ir tapti tuo, kuo turėtumėte būti. Visata duoda jums savo galią ir niekada neduotų ko nors, ko negalėtumėte suvaldyti, todėl galite judėti pirmyn su bet kokia patirtimi, situacija ir aplinkybėmis. Visata visada palaiko tai, kas jums yra aukščiausia!

5 kiaulpienė

Jūs turite svajonę, kuri tikriausiai yra su jumis ilgą laiką. Jūs atlikote daugybę žingsnių, kad įgyvendintumėte savo svajonę. Jūsų kelyje buvo sunkumų, tačiau išlaikėte bendrą svajonės viziją ir judėjote į priekį. Tai nėra lengva, bet, kaip sakoma, verta! Svajonės įgyvendinimas reikalauja sunkaus darbo, atsidavimo, atkaklumo!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].