Testas: pasirinkite jus labiausiai gąsdinantį langą ir sužinokite, kas jus persekioja

Visi žmonės bendrauja su išoriniu pasauliu per savo sielos langą. Pažvelgę ​​į savo mažą langelį galime atrasti nuostabių paslapčių apie save. Kai kurių iš jų net nedrįstame sau pripažinti! Tikime, kad šis testas atskleis, ko labiausiai bijote, kas jus vis persekioja ir neduoda ramybės. Jums tereikia pasirinkti langą, kuris jus labiausiai gąsdina.

1 langas

testas

Jūs dažnai esate nusivylęs. Esate atviras ir draugiškas žmogus, todėl dažnai pasitikite žmonėmis, kuriais neturėtumėte pasitikėti. Net ir artimais žmonėmis kartais tenka nusivilti. Jūs manote, kad daugeliu atvejų būtų geriau gyventi dykumoje, kur jums nereikėtų susidurti su blogais, niekšiškais, apgaudinėjančiais žmonėmis.

Deja, jūs nežinote, kuo galite pasitikėti, todėl nusivylimas neišvengiamas. Bet per daug nesijaudinkite, tiesiog pagalvokite, kuo skiriatės nuo blogų žmonių.

2 langas

Jūsų sielą kankina išsekimo jausmas. Dėl nepaprastai geros savo širdies visada esate pasirengę padėti kitiems. Nėra jokio kito pasirinkimo ar apmąstymų. Jei kažkas iš jūsų aplinkos patenka į bėdą, jūs pirmasis skubate į pagalbą.

Visada yra kas nors, kas turi problemų, tačiau tai nereiškia, kad viską turite išspręsti už juos. Be to, kai jums reikia pagalbos, labai nedaug žmonių jums suteikia pagalbą. Mes žinome, kad jums sunku atsisakyti padėti kitiems ir, kad tai visiškai prieštarauja jūsų prigimčiai, tačiau pagaliau išmokite pasakyti „NE“!

3 langas

testas

Jūsų sielą kankina netektis. Jūs vėl ir vėl grįžtate į praeitį, pergyvenate tas akimirkas, kai dar turėjote tai, ko jums dabar trūksta. Jūsų gyvenimą drumsčia tai, kad negalite paleisti praeities. Kiekvienas iš gyvenimo pasitraukęs žmogus yra skaudi netektis, tačiau tai jus veikia ypač stipriai. Iš vidaus švokščiantis skausmas palieka pėdsaką jūsų kasdienybėje, o gyvenimo grožio pastebite vis mažiau.

Atidarykite savo sielos langą ir įsileiskite į savo gyvenimą saulę. Pamatysite, jūsų prisiminimai taip pat suspindės naujomis spalvomis. Tegul šypsosi ne tik jūsų veidas, bet ir siela!

4 langas

Jūsų sielą kankina nerimas, nors iš išorės viskas atrodo gerai. Tai, kas yra giliai jūsų viduje, sunku suderinti su jūsų malonia ir linksma prigimtimi. Jūsų patirta nuoskauda yra daug stipresnė, nei jūs tai rodote išoriškai. Prisiminimai vis ateina į galvą ir taip paveikia jūsų kasdienį gyvenimą, net jei bandote tai laikyti paslaptyje.

Baimė, kad tai pasikartos, nuolat sukasi jūsų viduje, todėl negalite gyventi visaverčio gyvenimo. Jūsų sielos žaizdos negyja gerai, po jų lieka randai. Pabandykite pakeisti savo gyvenimą, taip skausmą bus lengviau pakelti.

5 langas

testas

Jus kankina nepasitikėjimas savimi. „Aš nepakankamai geras, nepakankamai gražus, nepakankamai protingas…“ – taip mąstote kasdien ir tai turi įtakos jūsų gyvenimui. Taip nutiks ir iš tikrųjų, nes jei nesate tikras dėl savęs, greičiausiai jums nepasiseks. Jaučiatės blogesnis nei kiti. Aplinkiniai to nepastebi, nes puikiai slepiate savo tikrąsias mintis.

Pažvelkite į save veidrodyje ir atkreipkite dėmesį į savo gerąsias savybes, savo sėkmes, tada staiga suprasite, kad esate nepaprastas žmogus, kurį riboja tik savigarbos trūkumas, trukdantis įgyvendinti svajones.

6 langas

Jūsų sielą apima letargija. Primetate sau per daug ir beveik neįmanomų dalykų. Negalite sustoti, visada norite visiems įtikti…. Nemokate pasakyti „ne“.

Jūs vis išsisukinėjate ir visiškai nesirūpinate žmogumi, kuris to labiausiai nusipelno: savimi. Gyvenimas jus džiugins tada, kai suprasite, kaip galite padėti sau ir kaip paversti pasaulį geresne vieta.

testas

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].