Testas: pasirinkite dvasinį mokytoją ir sužinokite, ką jis jums pranašauja

Gera sveikata ir laimingas gyvenimas yra neatskiriama. Kiekvienas iš mūsų turime savo įsitikinimus, kuriais vadovaujamės tiek mintyse, tiek veiksmuose. Šios vertybės gali nulemti mūsų tikslus, pasiekimus, laimę ir sėkmę – tai tarsi mūsų įkvėpimas. Labai dvasingiems žmonėms šios vertybės yra svarbios todėl, nes padeda įveikti kasdienius sunkumus. Testas, kurį šiandien pristatome, atskleis, ką jums pranašauja jūsų dvasinis mokytojas. Pasirinkite vieną mokytoją ir paskaitykite, kokie jo patarimai jums. Tai pravers ne tik jūsų dvasinėje kelionėje, bet ir išgyvenant sunkų laikotarpį.

1. Jėzus

Jūs įkūnijate krikščionio mokytojo Jėzaus jautrumą ir jausmus. Esate tikras lyderis, niekada nenustojate bandyti pakeisti pasaulio. Žmonės jūsų klauso kiekvieną kartą, kai kalbate, o jūsų žodžiai visada turi daug išminties. Supraskite, kad turite paaukoti kai kuriuos dalykus, kad gautumėte didesnį gėrį mainais. Jūsų dvasinis mokytojas yra nesavanaudis ir stiprus, tad ir jūs toks turėtumėte būti.

2. Ganeša

testas

Galite susidoroti su bet kokiomis problemomis, kai tik jos jus ištinka. Jūs mokate įveikti bet kokią kliūtį ir tai darote labai sumaniai. Kad ir kur eitumėte, kuriate naujus tobulėjimo kelius, esate tikras dvasinis mokytojas ir žmonės mėgsta būti šalia jūsų. Jūs sukuriate galimybes visiems ir mėgstate pasidalinti savo intelektu ir išmintimi, kad pasaulis taptų geresnis.

3. Krišna

Jūs įkūnijate indų dievybės Krišnos galią. Esate morališkai stiprus ir drąsus žmogus, įnešate daug šviesios energijos į tų žmonių gyvenimą, kuriuos sutinkate gyvenimo kelyje. Jūs visada prieštaraujate taisyklėms ir apribojimams, esate tikras gyvenimo menininkas, su kuriuo žmonės nori būti labai artimi. Jūs esate žmogus, kuris tikrai moka mylėti, esate entuziazmo ir įkvėpimo šaltinis kitiems.

4. Buda

testas

Jūs esate išmintingas ir tyras, kaip dvasinis mokytojas Buda. Jūs tikite karma ir kad viskas, ką duosite kitiems, galiausiai grįš su kaupu. Gyvenimas turi moralinę pamoką, kurią turime visi suprasti. Jūs stengiatės gyventi visiškai dabartimi, tačiau nebijokite svajoti ir apie ateitį, perduokite šią energiją kitiems.

Galite lengvai rasti savo laimę, nes jumyse yra ramybės būsena. Žmonės klausosi jūsų, nes spinduliuojate meile ir džiaugsmu. Jūs esate žmogus, turintis galią valdyti pasaulį.

Mandala

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].