Testas: pasirinkite balandį ir skaitykite jo atneštą žinutę!

Kartais visi jaučiamės pasimetę ir nežinome, kur pasukti toliau. Tada verta sustoti ir įsiklausyti į save. Vėl atrasti save gali padėti ir kitų patarimai ar šiaip kur nors išgirsti žodžiai. Galbūt tokie posakiai slypi šių balandžių atneštose žinutėse? Tiesiog pasirinkite vieną paukštį ir skaitykite, kokį pranešimą jis jums atskraidino.

1 balandis

Esate labai spontaniškas žmogus ir turite gerai išvystytą intuiciją. Jums dažnai tenka spręsti sudėtingas problemas, tačiau jūs visada priimate teisingą sprendimą. Jūs tikite savo laiminga žvaigžde, savo stipriosiomis pusėmis ir tuo, kad esate vertas tik to, kas geriausia. Jūs klausote savo vidinio balso. Žmonės myli jus už jūsų linksmumą, pozityvumą, išradingumą ir draugiškumą.

2 balandis

Jums patinka ramybė ir harmonija. Jūs esate draugiškas žmogus ir niekada niekam nepakenktumėte. Draugai žino, kad gali jums patikėti visas savo paslaptis. Esate šviesus ir malonus žmogus, žmonės nebijo parodyti jums savo silpnybių. Dažnai elgiatės kaip taikdarys.

3 balandis

Jūs labiausiai vertinate nuoširdumą. Nepakenčiate narcisizmo ir apsimetimo. Esate sąžiningas ir atsakingas žmogus. Artimieji žino, kad gali jumis pasikliauti. Be to, jūs esate labai jautrus žmogus, kurį lengvai įskaudina bet koks grubumas.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].