Temperamentas gali daug pasakyti apie žmogų. Nuo vaikystės pastebime, kad skirtingi žmonės toje pačioje situacijoje elgiasi  nevienodai. Kai kurie žmonės greitai susiranda draugų ir gali pritapti bet kurioje kompanijoje.  Vis dėlto, kai kurie žmonės nežino, kaip pradėti pokalbį. Taip yra dėl to, kad vieni žmonės yra ekstravertai, o kiti – intravertai. Šiandien jums siūlome išsiaiškinti, kokiam žmonių tipui priklausote.

REKLAMA

Šis paprastas testas padės geriau suprasti save ir savo artimuosius. Kuo daugiau žinosite apie žmogaus temperamentą, tuo paprasčiau bus su juo bendrauti. Tai gali padėti nuspėti, kaip žmogus elgsis vienoje ar kitoje situacijoje. Taip pat labai svarbu išsiaiškinti, koks yra vaiko temperamentas:  tuomet ir tėvams, ir mokytojams bus lengviau jį suprasti. Šį testą galite pasiūlyti ir savo vaikui, ir savo antrajai pusei. Jei geriau pažinsite kitą žmogų, tai gali padėti išvengti daugybės konfliktų.

REKLAMA

Kaip atlikti šį testą?

REKLAMA

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai tiesiog atidžiai pažvelgti į žemiau pateiktą paveikslėlį. Tai, ką pamatysite pirmiausia, bus jūsų temperamento atspindys. Labai svarbu, kad jums atsakymą padiktuotų pasąmonė. Prieš atlikdami testą atsipalaiduokite ir negalvokite apie pašalinius dalykus. Šio testo tikslumas yra 90%. Taigi, atidžiai pažvelkite į paveikslėlį. Pirmas dalykas, kurį matote, atspindi jūsų temperamentą.

Jei pirmas dalykas, kurį pamatėte paveikslėlyje, yra vienas į kitą nukreipti veidai, esate ekstravertas. Tokie žmonės visada atviri bendravimui ir naujoms pažintims. Jie nemėgsta būti vieni ir nuolat turi būti dėmesio centre. Ekstravertai turi vieną trūkumą – jie visada sako tiesą. Tai, žinoma, aplinkiniams ne visada patinka. Ekstravertai yra labai veržlūs ir visada pasiekia savo tikslus. Jie teikia pirmenybę tokioms profesijoms, kurios reikalauja kūrybingumo ir buvimo tarp žmonių.

REKLAMA

Jei pirmas dalykas, kurį pamatėte paveikslėlyje, buvo du mėnuliai, esate intravertas. Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad intravertas nėra draugiškas. Vis dėlto, tai nėra tiesa. Taip, intravertai yra santūrūs. Jie mieliau leidžia laiką vieni ir dirba savarankiškai. Jų galvose gimsta genialios idėjos. Intravertai yra labai kantrūs ir atkaklūs. Jie gali valandų valandas spręsti vieną ir tą pačią problemą.

REKLAMA

Jei pamatėte drugelį, esate ambivertas. Tai – tarsi tarpinis variantas tarp intraverto ir ekstraverto. Jūs visada vertinate situaciją ir nusprendžiate, kaip vertėtų elgtis. Nors esate optimistas, tačiau nemėgstate, kai kiti žmonės daro jums spaudimą. Jūs galite skaityti savo mėgstamą knygą vienumoje arba smagiai leisti laiką triukšmingoje kompanijoje. Mokslininkai dar negali paaiškinti, kaip ambivertui pavyksta sujungti dvi tokias skirtingas asmenybes.

REKLAMA

Koks yra jūsų temperamentas? Esate intravertas, ekstravertas ar ambivertas? Pasidalinkite testo rezultatais komentaruose.

 

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.