Testas, kuris atsakys, ar jūsų noras išsipildys

Ar prisimenate filmuką apie stebuklingą gėlelę? Ji galėjo išpildyti tik vieną norą. Taip ir gyvenime. Puoselėjame daugybę norų, bet vienu metu dažniausiai galima įgyvendinti tik vieną. Tokį norą ir sugalvokite, o tada pasirinkite gėlės žiedlapį ir sužinokite, ar jis išsipildys.

1 – mėlynas žiedlapis

Gėlė tikrai išpildys jūsų norą. Bet kažkodėl reikia šiek tiek palaukti. Nesijaudinkite. Laukdamas geriau atsidėkite kokiam nors pomėgiui.

2 – žalias žiedlapis

Jūs nusipelnėte, kad jūsų noras išsipildytų. Jūs dėl to padarėte viską. Ir, žinoma, noras išsipildys artimiausiu metu. Tačiau jūs esate šiek tiek išsekęs ir galbūt net negalėsite pasidžiaugti savo svajonės išsipildymu. Todėl pailsėkite ir atsigaivinkite.

3 – violetinis žiedlapis

Noras išsipildys, jei įdėsite šiek tiek daugiau pastangų. Patikėkite, verta. Jums bus atlyginta už nuopelnus ir pastangas. Be to, artimiausiu metu tikėkitės jums labai palankaus pasiūlymo.

4 – raudonas žiedlapis

Jūsų noras išsipildys, tačiau netikėčiausiu būdu. Norite tai paspartinti? Paprašykite mylimojo ar ištikimo draugo pagalbos, tada jūsų svajonė pranoks visus jūsų lūkesčius.

5 – oranžinis žiedlapis

Prisiminkite posakį „bijok savo norų“. Tai jūsų atvejis. Jūsų noras gali sukelti daug problemų ir rūpesčių. Atidėkite svajonę bent dviem ar trims mėnesiams. Dabar blogas laikas. Tačiau nenusiminkite, nes jums pasiseks kitoje srityje.

6 – geltonas žiedlapis

Žiedlapis nuskriejo toli toli. Deja, jei jūsų noras išsipildys, tai nebus greitai. Tačiau jūs turite teisę gauti finansinę kompensaciją už savo kruopštumą. Tikėkitės, kad netrukus atsiras daugiau pinigų.

7 – rožinis žiedlapis

Jūsų noras nėra toks paprastas. Jūs turite pakeisti savo požiūrį. Gyvenkite paprasčiau, tada visi norai pamažu ims pildytis. Padarykite sau ką nors gražaus. Pajauskite akimirkos džiaugsmą. Po savaitės jūsų noras išsipildys.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].