Testas: kuriam iš šių žmonių užleistumėte vietą viešajame transporte?

Įdomus psichologinis testas, atskleisiantis jūsų asmenybės bruožus. Tiesiog pasirinkite žmogų, kuriam užleistumėte vietą viešajame transporte.

Mergina

Jei užleistumėte vietą merginai, vadinasi, labai mylite save. Jūs mėgstate būti pastebėtas ir kai jumis žavisi. Jūs galite suvilioti absoliučiai bet kurį asmenį. Jūs traukiate žmones ir jums tai patinka. Jaučiatės labai užtikrintai ir visada tvirtai stovite ant kojų.

Žmogus sulaužyta koja

Jei užleistumėte vietą traumą patyrusiam žmogui, tuomet aiškiai turite lyderio savybių. Jūs visada gebate kontroliuoti situaciją ir ją išspręsti. Galite suburti žmones ir gauti norimą rezultatą. Esate labai draugiškas ir mėgstate susipažinti su naujais žmonėmis.

Nėščia moteris

Šis pasirinkimas rodo, kad jaučiate atsakomybę. Jūs visada elgiatės protingai ir į bet kokią situaciją žvelgiate iš įvairių kampų. Jūs esate objektyvus ir galite įsivaizduoti save kiekvieno žmogaus vietoje, kad viską pajaustumėte pats.

Senyvas žmogus

Jei užleistumėte vietą vyresniam žmogui, vadinasi, aiškiai pasižymite atjauta. Jūs su žmonėmis elgiatės pagarbiai ir visada mielai jiems padedate. Kitų gerovė jums yra daug svarbesnė nei jūsų paties. Esate labai emocionalus. Iš prigimties esate jautrus ir pažeidžiamas žmogus.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].