Testas: kuri moteris yra žaidžiančio vaiko mama?

Kartais mums sunku objektyviai suvokti savo asmenybę, tačiau mes vis tiek nesutinkame su kitų nuomone apie mus. Geriausias sprendimas šiuo atveju yra atlikti asmenybės testus, kurie gali atskleisti šiek tiek daugiau apie tai, kas mes esame. Šis testas išskiria dvi žmonių grupes. Kuriai priklausote jūs?

Pažvelkite į paveikslėlį. Centre yra vaikas, kairėje ir dešinėje – dvi moterys. Pabandykite atspėti, kuri iš jų yra vaiko motina?

Moteris kairėje

Pasirodo, dauguma respondentų pasirenka kairėje esančią moterį. Pagrindinė šių atsakymų priežastis yra ta, kad ji atrodo vyresnė ir brandesnė. Žmonės tiki, kad motina turi būti būtent tokia. Jei taip pat pasirinkote šią moterį, tai reiškia, kad esate labai kūrybiškas žmogus. Jūsų mąstymas neapsiriboja standartais ir jums patinka atrasti naujų, nežinotų dalykų.

Jūs esate žmogus, kuriam nepatinka, kai kas nors primeta jam savo nuomonę. Jums labiau patinka ką nors daryti pagal savo planą! Tai, kad mėgstate muziką, tapote ar rašote, nėra atsitiktinumas – jūsų smegenys yra pasirengusios mąstyti kūrybiškai! Mėgstate meniškai išreikšti save ir būti šalia žmonių.

Lengvai susirandate naujų draugų. Jūs esate dėmesio centre ne todėl, kad to norite, o todėl, kad kiti mėgsta jūsų klausytis. Nepamirškite, kad jūsų gyvenimas ir tai, ką darote, turėtų patikti jums, o ne likusiam pasauliui. Esate labai empatiškas žmogus, visada norite padėti kitiems, bendraujate su žmonėmis emociniu lygmeniu ir gebate greitai suprasti kitą žmogų.

Moteris dešinėje

Jei pasirinkote moterį dešinėje, tai teisingas atsakymas! Šis moteris yra vaiko, sėdinčio kambario centre, motina. Ar įdomu, kodėl? Tyrimai rodo, kad žaisdami vaikai dažnai užima pozicijas, leidžiančias palaikyti akių kontaktą su mama. Mažyliai dažnai nori pamatyti savo tėvų pritarimą ir įsitikinti, kad jie elgiasi teisingai.

Vadinasi, jūs atkreipiate dėmesį į detales. Kairysis smegenų pusrutulis veikia, net jei nemanote, kad galvojate ką nors konkretaus. Kairysis pusrutulis yra atsakingas už argumentavimą ir logiką. Retai leidžiate sau rodyti emocijas, esate racionalus žmogus ir vadovaujatės protu, o ne tuo, ką liepia širdis. Priimdamas sprendimus analizuojate faktus ir nepasitikite savo intuicija. Jūs retai atsiveriate žmonėms, vertinate savo privatumą ir nenorite, kad kas nors kitas kalbėtų už jus.

Ar sutinkate su testo rezultatu?

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].