Testas: kuri čakra jūsų kūne yra užblokuota? Sužinokite, kaip ją atverti

Čakra sanskrito kalba reiškia ratą. Taip yra todėl, kad kiekviena iš čakrų yra sujungta su kita ir sukuria kūno energijos centrus. Kiekvienas energijos centras atspindi vieną ar kitą jūsų gyvenimo aspektą. Labai svarbi yra pusiausvyra – kūno, proto ir dvasios. Kai visi šie dalykai yra harmonijoje, atsiranda gyvenimo pusiausvyra.

Viskas yra tarpusavyje susiję, o čakros yra puikus būdas suprasti savo kūno, proto ir dvasios bei jūsų gyvenimo santykį. Čakros yra pagrindiniai žmogaus kūno energijų rezginiai. Užblokavus ar išbalansavus vieną iš čakrų, žmogus pradeda negaluoti, tai paveikia ir kitas jo gyvenimo sritis.

Jei norite pagerinti savo gyvenimą, turėtumėte atlikti labai paprastą testą. Tai padės jums suprasti, kuri jūsų čakra yra užblokuota ir kaip ją atverti. Štai, ką turite daryti:

• Atsipalaiduokite. Kvėpuokite giliai ir ramiai.
• Nukreipkite energijos srautą iš galvos į kojas.
• Susitelkite į save.
• Pažvelkite į čakrų paveikslėlį viršuje.
• Pasirinkite vieną čakrą, kuri jus traukia labiausiai.

Labai svarbu, kad jūsų pasirinkimas būtų pagrįstas intuicija. Tik taip gausite tikslų atsakymą ir galėsite išspręsti problemas.

1 raudona čakra „Šaknis”

čakra

Tai yra jūsų gyvenimo energijos čakra. Šiuo metu jūs tiesiog labai išsekęs. Jaučiatės taip, tarsi iš jūsų būtų išsunkta paskutinė energija. Jūs nesate labai stiprus žmogus. Sutrikus šaknies čakrai, žmoguje pabunda pesimizmas ir depresija. Jei norite išspręsti šią problemą, jums reikia poilsio ir meditacijos.

2 oranžinė čakra „Meilė“

čakra

Jūsų seksualinė čakra yra užblokuota. Tai gali sukelti problemų seksualiniame gyvenime, taip pat įvairių šlapimo sistemos ligų. Norėdami ją atverti, turite atsipalaiduoti. Praleiskite daugiau laiko su kitais žmonėmis. Pajuskite, kaip meilė užpildo jūsų gyvenimą.

3 geltona čakra „Saulės rezginys“

čakra

Kartais jaučiate dusulį, jus gali ištikti panikos priepuoliai. Galimos kvėpavimo sistemos ligos. Gaunate mažai saulės energijos. Eikite į lauką kuo dažniau dienos metu. Pradėkite daryti kvėpavimo pratimus. Atsisakykite blogų įpročių.

4 žalia čakra „Širdis“

Jūs visiškai praradote emocinę galią. Nebejaučiate meilės, tad gyvenimo pusiausvyra prarasta! Galimos širdies ir kraujagyslių sistemos ligos. Turite išmokti atsipalaiduoti. Skirkite daugiau dėmesio savo jausmams ir emocijoms. Gamta padės atkurti pusiausvyrą ir vėl gyventi harmoningai! Rūpinkitės gyvūnais, augalais ir leiskite sau dažniau lankytis parkuose.

5 mėlyna čakra „Dvasinė“

čakra

Per ilgai sutelkėte dėmesį tik į pasaulietinius reikalus. Visiškai pamiršote simpatiją, atjautą, meilę artimiesiems ir kitas dvasines vertybes. Dėl to prasideda nerimas, nemiga ir nervų sistemos ligos. Norint visa tai normalizuoti, reikia grąžinti jausmingumą į savo gyvenimą.

6 purpurinė čakra „Karūna“

čakra

Atrodo, kad esate sutrikęs ir tam tikra prasme „pametėte galvą“. Savo gyvenime kažką iškėlėte į viršų, bet nederėjo to daryti. Nepamirškite mylėti savęs. Tada jūs ir aplinkiniai pradėsite suprasti vieni kitus ir galėsite kurti santykius. Dirbkite su savimi ir pasijausite laimingas.

likimo ratas, Žemas savęs vertinimas

Būtinai įsiklausykite į tai, ką jums rekomenduoja čakros. Stebėkite savo čakras ir ištaisykite tuos aspektus, kurie jums trukdo būti laimingais. Atminkite, kad viskas priklauso nuo jūsų!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].