Testas: kortos atskleis, kokie pokyčiai jums numatomi kovo mėnesį

Kovo mėnuo jau pamažu pereina į antrąją savo pusę, tačiau vis dar gali atnešti daugybę netikėtumų. Šis testas padės išsiaiškinti, kokie pokyčiai prognozuojami būtent jums!

Atidžiai pažvelkite į žemiau pateiktą paveikslėlį ir pasirinkite vieną kortą. Jos sunumeruotos iš kairės į dešinę, pradedant nuo viršutinės eilės.

Ar jūs pasiruošęs sužinoti, ko laukti šį mėnesį?

1 korta

Jei jau turite porą, po ilgo laukimo pagaliau prasidės palankus pokyčių laikotarpis. Be abejo, jį nulėmė jūsų apdairumas ir kantrybė, kuriuos rodėte santykiuose su partneriu. Jūsų poroje šis tais keičiasi į gerąją pusę. Tai yra ilgai laukti pokyčiai. Greitai suprasite, kad senasis santykių modelis jums jau netinka. Vadinasi, galbūt net sulauksite pasiūlymo tuoktis.

Jei neturite partnerio, jūsų gyvenimas taip pat kardinaliai pasikeis. Tiems, kurie per ilgai buvo vieniši, šis periodas pagaliau baigsis malonia pažintimi. Sulauksite galimybės užmegzti ilgus ir tvirtus santykius. Jūsų būsimas partneris pateiks jums rimtų planų. Tad stenkitės dėti visas pastangas, kad susikurtumėte sau laimingą ateitį.

2 korta

Jei jau džiaugiatės santykiais, jūsų poroje prasidės aktyvus laikotarpis, pajausite naujos energijos antplūdį, norėsite pokyčių ir bandysite ką nors pakeisti savo gyvenime. Turėsite visas galimybes ne tik atnaujinti savo santykius, bet ir užsidirbti pinigų ateičiai. Galbūt jau seniai planavote kokį nors svarbų pirkinį ar bendrą kelionę. Šie planai bus įgyvendinti.

Jei neturi sielos draugo, būkite dėmesingas įvykiams ir aplinkiniams žmonėms. Galite tikėtis naujos pažinties. Bet jūs arba būsite per daug užsiėmęs darbe, arba skeptiškai į tai pažiūrėsite. Neignoruokite priešingos lyties atstovų dėmesio. Šiek tiek atsiribokite nuo darbo, leiskite sau atsipalaiduoti.

3 korta

Jei jau esate užmezgęs santykius, išgyvensite tam tikro sumišimo, galbūt net depresijos periodą. Esate dėl kažko nusiminęs. Galbūt partneris nesielgia su jumis taip, kaip tikėjotės. Atrodo, kad esate bejėgis ką nors pakeisti arba kažkas kliudo tai padaryti. Išlaukite šį sunkų laikotarpį ir nepriimkite skubotų sprendimų. Ateis tinkamas laikas ir sprendimas atsiras savaime.

Jei vis dar esate vienišas, jūsų laukia tam tikro sąstingio periodas. Jus liūdina tai, kad vis dar neradote savęs verto partnerio. Galbūt jūs ką tik nutraukėte santykius, kuriuose jums nepatiko jūsų partnerio požiūris į jus, ir dabar esate blogos nuotaikos. Galbūt būtent toks požiūris trukdo į savo gyvenimą pritraukti naują žmogų, arba jūs tiesiog nematote tinkamų kandidatų. Atidžiai apsidairykite aplink. Galbūt jūsų būsimas partneris yra labai arti, bet jūs jo nepastebite.

4 korta

Jei turite mylimąjį, abu atsidursite ant svarbaus sprendimo priėmimo slenksčio. Tačiau jums bus labai sunku apsispręsti. Kiekvienam iš jūsų tai yra susiję su susiklosčiusiomis aplinkybėmis. Todėl patariama palaukti, atidžiai įvertinti situaciją, apgalvoti visas galimybes ir pabandyti rasti neskausmingiausią sprendimą. Jei svarstote, ar pasilikti ar išeiti, tada įsiklausykite į savo širdį ir tik po to priimkite sprendimą.

Jei vis dar laukiate meilės, atrodo, kad pats užsiveriate nuo naujų galimybių. Bijote arba vėl įsimylėti po blogos ankstesnės patirties arba nenorite prisileisti nieko artimo. Jūs dėl to kenčiate, nes suprantate, kad tai neteisinga, tačiau taip pat nesate pasirengęs nieko pakeisti savo gyvenime. Kovo mėnesį nepranašaujamos naujos pažintys, tačiau turėsite laiko permąstyti savo požiūrį ir pasiruošti pokyčiams ateityje.

5 korta

Jei puoselėjate santykius, jūsų poroje įvyks staigių pokyčių, kurie padės išspręsti senas problemas. Dėl to jausmai įsižiebs nauja ugnimi. Kai kuriems tai gali būti skausmingas lūžis. Bet tai bus į gerąją pusę, nes leis pasinerti į naujus jausmus. Kai kuriems ši korta gali reikšti ilgai laukto vaiko atėjimą.

Jei vis dar neužmezgėte santykių, prasidėjus pavasariui, jūsų gyvenime netikėtai sužydės nauja meilė. Tai gali visiškai pakeisti jūsų gyvenimą. Įsimylėsite pats arba kažkas įsimylės jus. Tai gali būti meilė iš pirmo žvilgsnio.

6 korta

Jei džiaugiatės meile, po sąstingio periodo ateis pokyčių laikotarpis. Jūsų bendras gyvenimas bus pilnas malonių įvykių. Pajausite energijos, jėgų antplūdį. Kursite bendrus ateities planus.

Jei į jūsų gyvenimą dar nepasibeldė meilė, po ilgo sąstingio ir vienatvės gausite laiko ką nors pakeisti. Galbūt sulauksite įdomių pasiūlymų, gerų naujienų arba galimybės pakeliauti. Atkreipkite dėmesį į bet kokius aplink jus vykstančius įvykius, kurie gali turėti įtakos jūsų tolimesniam gyvenimui. Neatsisakykite galimybių ir suteikite savo gyvenimui daugiau dinamikos.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].