Testas: kokia jūsų pagrindinė silpnybė renkantis mylimąjį?

Kai įsimylime, dažnai net nepagalvojame apie įvairius dalykus. Bent jau tol, kol ateina momentas priimti sprendimą: ar norite, kad jūsų santykiai tęstųsi, ar geriau išsiskirti. Tai ne visada lengva, tačiau jei norite surasti ir išlaikyti tikrąją gyvenimo laimę, turite atidžiau susimąstyti apie šiuos dalykus.

Kai renkamės meilę, visi galime pamiršti savo stipriąsias ir silpnąsias puses. Mūsų silpnybių problema yra ta, kad jas sunkiausia pastebėti. Juk senas posakis „meilė akla“ ne iš piršto laužtas. Renkantis mylimąjį, mūsų silpnybės gali mus paskatinti į konfliktų ir nelaimės kupinus santykius. Pagrįsta manyti, kad jei rinkdamiesi partnerį iš karto atpažintume savo Achilo kulną, išvengtume didžiulio skaičiaus širdies žaizdų.

Šis asmenybės testas yra skirtas padėti jums suprasti, kokia yra didžiausia jūsų silpnybė, renkantis mylimąjį. Tada bus lengviau pasirinkti teisingą partnerį. Testas veikia labai paprastai. Pažvelkite į paveikslėlį. Ką pirmiausia pamatėte? Dabar perskaitykite, ką testas sako apie jūsų slaptas silpnybes, renkantis mylimąjį.

Vyro veidas

Jei pirmiausia pamatėte vyro veidą, jūsų silpnybė renkantis partnerį yra jūsų emocinis bagažas. Mes visi su savimi nešiojamės bagažą iš buvusių santykių, ir jei praeityje patyrėte širdies žaizdų, vargu ar skubėsite pakartoti šią patirtį. Tačiau be rizikos neturėsite galimybės susirasti gydančios meilės. Jums tereikia judėti jums patogiu ritmu. Jūsų meilės vertas partneris tai tikrai supras.

Paukštis su šakele snapelyje

Jei iškart pamatėte paukštį, kuris snape laiko šakelę, jūsų slapta silpnybė, renkantis meilę, yra būtinybė kuo nors pasirūpinti. Jūs gimėte tam, kad rūpintumėtės. Niekas jūsų nedžiugina labiau, nei galimybė ką nors padaryti, kad pagerintumėte savo partnerio gyvenimą. Viskas gerai! Tačiau neleiskite, kad aistra rūpintis paskatintų užmegzti kontaktą su žmogumi, kuriam iš tikrųjų nereikia bendro gyvenimo. Tokie žmonės gali pasinaudoti jūsų švelnia meile ir rūpesčiu, todėl nenuvertinkite savęs.

Undinėlė ant uolos

Jei undinėlė ant uolos iškart patraukė jūsų akį, jūsų slapta silpnybė, renkantis partnerį, yra įsitikinimas, kad už kampo visada laukia kas nors geresnio. Nieko negalite padaryti. Jūs esate idealistas visais gyvenimo aspektais, ypač kalbant apie meilę. Žinoma, šis asmuo yra puikus, tačiau ar jis tikrai tas vienintelis, su kuriuo jums lemta būti? Jokiu būdu nepraraskite šio nuostabaus charakterio bruožo, transliuojančio pasauliui, kad esate ypatingas, nuostabus ir stiprus žmogus, nusipelnęs to, kuris tikrai yra jūsų vertas, tačiau taip pat neleiskite abejonėms trukdyti ir atbaidyti nuo tikrai gero partnerio.

Kriauklė su perlu

Jei pirmiausia pamatėte kriauklę su perlu, jūsų slapta silpnybė, renkantis meilę yra tai, kad esate apsėstas materialaus pasaulio. Kadangi nesate visiškai žemiškas žmogus, aukšti jausmai jums taip pat nėra svetimi. Gražus, nors ir vargšas menininkas taip pat gali apsukti jums galvą, bet niekada apie jį nepasidalinsite socialiniuose tinkluose. Gerai, kad keliate tam tikrus reikalavimus, tačiau neleiskite, kad jūsų potraukis blizgučiams trukdytų susieti savo gyvenimą su žmogumi, su kuriuo jums gali būti gera, nepaisant mažos jo sąskaitos banke.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].