Testas: kas yra didžiausia jūsų vidinė stiprybė?

Ar norėtumėte sužinoti, kas yra jūsų vidinė stiprybė? Kuo jūs esate unikalus? Šis asmenybės testas jums viską atskleis. Jums tereikia atidžiai pažiūrėti į pateiktą paveikslėlį ir pasirinkti plunksną, kuri jus labiausiai traukia.

1 plunksna – intuicija

Didžiausia jūsų vidinė stiprybė yra intuicija. Esate žmogus, turintis labai stiprią nuojautą, kuria visada vadovaujatės. Beveik niekada nedarote klaidų, kai pasitikite savo intuicija. Problema ta, kad dažnai esate priverstas manyti, jog logika yra galingesnė už intuiciją, todėl kartais jūs galiausiai ignoruojate tai, ką jums sako nuojauta. Tačiau greitai pastebite, kad taip padarėte klaidą. Geriausia, ką galite padaryti, tai daugiau dėmesio kreipti į savo instinktą ir mažiau į tai, ką kiti jums sako. Tik jūs suprantate, koks galingas jūsų vidinis balsas.

2 plunksna – dosnumas

Esate labai atviras žmogus, kai bendraujate su kitais žmonėmis. Bendravimas jums nekelia jokių problemų. Tikroji jūsų vidinė stiprybė yra gebėjimas nesavanaudiškai dovanoti meilę. Daugumai žmonių sunku atsiverti kitiems, nieko nelaukiant mainais. Jūsų sugebėjimas neprisirišti prie daiktų ir gyventi lengvai yra viena didžiausių jūsų dorybių.

3 plunksna – empatija

Jei pasirinkote trečią plunksną, jūsų vidinė stiprybė yra atjauta. Jūs gebate įsivaizduoti save kitų vietoje, pajausti tai, ką jaučia kiti. Ši vidinė stiprybė dažnai priverčia kentėti dėl kitų skausmo, dėl neteisybės, dėl mūsų pasaulyje egzistuojančio blogio. Bet tai yra ir kuras jums siekti karjeros ir priimti sprendimus, pakeisiančius pasaulį. Nelygybė jums yra didžiausia blogybė, todėl jūs darote viską, kad sukurtumėte geresnį pasaulį.

4 plunksna – kūrybiškumas

Jūsų vidinė stiprybė yra gebėjimas kurti. Kalbama ne tik apie meno kūrinių kūrimą. Jūs taip pat puikiai ieškote problemų, kurios, atrodo, neturi išeities, sprendimų, statote tiltus ten, kur yra dideli atstumai. Jūsų kūrybinė galia leidžia gyventi gyvenimą be jokių tabu ir išankstinių nuostatų, su visiška laisve. Jūs apšviečiate visų aplinkinių gyvenimą.

5 plunksna – stabilumas

Jei pasirinkote penktą plunksną, esate atsparus žmogus, t. y. jūs gebate išlaikyti savo orumą net sunkiausiose situacijose. Tai yra pagrindinė vidinė jėga, leidžianti gyventi prasmingesnį gyvenimą. Bet jūs dar išsiugdėte ir gebėjimą padėti kitiems. Jūs nurodote kitiems teisingą kelią, padedate jiems kurti geresnį gyvenimą.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].