Testas: kaip klostosi jūsų santykiai su partneriu?

Šis testas padės suprasti, kokie yra jūsų santykiai su partneriu. Kas dabar vyksta tarp jūsų? Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti kortą ir perskaityti jos aprašymą. Rezultatai labai tikslūs!

1 korta

Korta reiškia „Rūpestis“. Ji simbolizuoja darnius santykius, kuriuose derate kartu. Tokiuose santykiuose žmogus visada mielai grįžta namo, net ir po nedidelių kivirčų. Jūsų santykiai yra stadijoje, kai pradedate pasitikėti vienas kitu kaip savimi. Tai nuostabu ir ne visos poros tai turi. Mėgaukitės savo santykiais ir stenkitės į juos įdėti visą širdį.

2 korta

Ši korta reiškia laukimą. Tokiuose santykiuose vyrauja miglotumas, nes mylite žmogų, bet nematote abipusių jausmų. Jums sunku suprasti tikruosius partnerio ketinimus ir planus. Neturėtumėte kankintis, jei jaučiate jausmus šiam žmogui. Turite tiesiogiai jo paklausti, ką jis mato jumyse. Jūs jam esate draugas, mylimasis ar tiesiog pažįstamas.

3 korta

Tai „Nepriklausomybės“ korta. Jūs ir jūsų partneris turite gana tvirtus charakterius. Santykiai gali būti tvirti, tačiau svarbiuose reikaluose vis tiek pasitikėsite tik savimi. Jei horizonte atsiras įdomesnė ir patrauklesnė asmenybė, tuomet jūs ar jūsų antroji pusė galite pasirinkti kažką naujo.

4 korta

Korta reiškia „Vienatvę“. Galbūt šalia esantis žmogus tikrai ne jūsų, arba jūs su juo bendraujate tik todėl, kad jums nuobodu. Tokie santykiai dažniausiai būna laikini, didelė tikimybė išsiskirti net po metų.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].