Trumpai pažvelkite į šį paveikslėlį. Ką pamatėte pirmiausia? Perskaitykite priskirtą aprašymą ir sužinokite, ką jums reikia daryti, kad santykiai su antrąja puse taptų geresni.

1. Figūra su gobtuvu

Jei pirmiausia pamatėte šią figūrą, turėtumėte atsikratyti niūrios nuotaikos, nes būtent ji trukdo palaikyti puikius santykius su antrąja puse. Nors kiekvienas mūsų kartais negali pasigirti pakilia nuotaika, tačiau turite išmokti kontroliuoti savo emocijas ir būti pozityvesni.

2. Monos Lizos veidas

Jei pirmiausia pamatėte Monos Lizos veidą, jūs per daug romantizuojate santykius su antrąja puse. Turėtumėte mažiau galvoti apie tai, kokie jūsų santykiai „turėtų būti“, ir pastebėti gražius dalykus įvairiose kasdienėse smulkmenose.

3. Ant švarko sėdinti figūra

Jei pirmiausia pamatėte šią figūrą, santykiuose visada stengiatės išvengti konfliktų, tačiau turėtumėte nepamiršti, kad nėra namų be dūmų.  Žinoma, konfliktai visuomet slegia ir net gali smarkiai pakenkti santykiams, tačiau bėgdami nuo problemų jų niekada neišspręsite. Jei norite, kad santykiai pasikeistų į gerąją pusę, turėtumėte išmokti kalbėti apie santykių problemas.

4. Tolumoje ant akmens sėdinti figūra

Save vadinate intravertu. Jums reikia daug laiko praleisti vienumoje, tačiau jūsų partneriui tai gali atrodyti nesuprantama. Savo mylimam žmogui turėtumėte skirti kur kas daugiau laiko nei esate įpratę: kartais visiškai pakanka tiesiog būti arti vienas kito tyloje.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].