Testas: ką nagų forma išduoda apie jūsų charakterį?

Net menkiausi dalykai gali atskleisti šį bei tą apie mus. Nagų forma taip pat išduoda, koks mūsų charakteris. Pasirinkite nagus, kurie labiausiai panašūs į jūsiškius ir skaitykite aprašymą.

1 – stačiakampio forma

Esate linksmas ir kryptingas žmogus. Jūs žinote, ko norite iš gyvenimo. Mokate išsikelti tikslus ir juos pasiekti, įveikti visas kliūtis ir sunkumus, kurie kyla pakeliui. Taip pat jūs esate labai jausmingas ir rafinuotas žmogus. Jūs gebate įžvelgti tai, kas gražu, ir mėgautis paprastomis smulkmenomis.

2 – trapecijos forma

Esate pasitikintis savimi, turite aukštą savivertę, tačiau ne visada esate pasirengęs objektyviai priimti ir įvertinti situaciją. Jūsų gera nuomonė apie save kartais pakiša jums koją. Susimąstykite apie tai ir pabandykite retkarčiais labiau įsiklausyti į kitų nuomonę.

3 – kvadrato forma

Esate ramus ir subalansuotas žmogus. Daugelis jus laiko pilka pele, net nežinodami, koks jūsų vidinis „aš“ yra iš tikrųjų. Jūs nesunkiai priimate nesėkmes, suvokdamas jas kaip laikinus sunkumus, ir iškart imatės spręsti problemą. Galbūt todėl visada gaunate tai, ko norite.

4 – apvali forma

Esate malonus, sentimentalus ir svajingas žmogus. Jūs bijote eiti į priekį ir dažnai priklausote nuo kitų nuomonės. Verta įsiklausyti į kitų žmonių patarimus, tačiau nebūtina griežtai jų laikytis. Jūsų nuomonė visada turėtų būti lemiama. Neleiskite žmonėms kištis į jūsų gyvenimą.

5 – vėduoklės forma

Esate rafinuotas ir nuoširdus žmogus, kuriam dvasinės vertybės dažnai yra svarbiau nei kasdienės problemos. Esate labai pažeidžiamas ir dažnai nerimaujate be reikalo. Tačiau turite puikų humoro jausmą ir galite juoktis ne tik iš kitų, bet ir iš savęs. Vis dėl to būkite atsargus, nes jūsų sarkazmas gali būti suprastas tiesiogiai ir įžeisti žmogų.

Kaip laikote puodelį? Tai gali atskleisti jūsų charakterį

Kaip laikote puodelį? Tai gali atskleisti jūsų charakterį

Ryte, prieš produktyvios dienos pradžią, paimate puodelį arbatos ar kavos. Sunku patikėti, tačiau tai, kaip laiko puodelį gali atskleisti jūsų asmenybę.

Palaukite, kol visi namuose susirinks prie stalo ir pastebėkite, kas kaip laiko puodelį rankoje. Atkreipkite dėmesį, kad kuo daugiau žmonių dalyvaus bandyme, tuo įdomiau. Belieka tik palyginti jūsų pastebėjimus su žemiau pateiktais rezultatais.

1. Išsikišęs mažasis pirštas

puodelį

Asmuo, kuris puodelį laiko šitaip, greičiausiai gana pasitiki savo sugebėjimais. Jis niekada nedarys kompromisų ir visada žinos, ko nori. Kartais tai gali net trukdyti pasiekti tam tikrus tikslus.

Šis asmenybės tipas puikiai jaučiasi vadovaujančiose pozicijose, nebijo imtis iniciatyvos stresinėje situacijoje ir puikiai koordinuoja talentingus žmones daryti reikiamus dalykus. Nenuostabu, kad jį vertina jo draugai ir kiti, taip pat ir viršininkai.

2. Abiem rankomis laikomas puodelis

Apie tokius žmones jie sako: “Žmogus su didele širdimi”. Geba klausyti ir girdėti. Šis žmonių tipas dažnai turi būti kažkieno petis ašaroms. Ir nesakykite, kad buvo gerai, nes už kitų problemų sunku įžvelgti savo.

Vienaip ar kitaip, vienas dalykas yra tikras: toks žmogus nepasiduos ir visada stengsis padėti ar bent jau kiek įmanoma geriau suprasti situaciją.

3. Stipriai laikomas puodelis už ąselės

puodelį

Pragmatiškas ir ramus. Štai kaip galima apibūdinti žmogų, kuris taip laiko puodelį. Kruopšti visų žingsnių analizė ir netinkamas paskaičiavimas keliais žingsniais į priekį yra naudingi ir būtini bruožai, kurie, žinoma, anksčiau ar vėliau gali būti naudingi.

Tačiau ne viskas klostosi taip sklandžiai, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Nuolatinis savo emocijų slėpimas ir sudėtingas vidinis dialogas gali sukelti sudėtingas psichologines pasekmes ir net stiprų stresą.

4. Puodelio laikymas už dugno

Atsargumas ir baimė yra nuolatiniai tokių žmonių palydovai. Jei einate į parduotuvę, tada perkate kruopas, tualetinį popierių ir higienos priemones 5 metams į priekį. Aplinkiniai daiktai turėtų būti praktiški ir visiškai saugūs. O poilsio nuo darbo visada galima laukti, niekada nežinote, kas gali nutikti.

Tokiam požiūriui nėra nieko blogo, tačiau aplink esantis pasaulis vis tiek yra šiek tiek platesnis ir įvairesnis. Ir norint ištirti nuostabų jo grožį, reikia bent kartais išeiti iš namų ir giliai kvėpuoti.

5. Viena ranka laikoma ąselė, o kita prilaikomas puodelis

puodelį

Įspūdingas ir pažeidžiamas personažo tipas. Reikia artimųjų pritarimo ir mes dabar kalbame ne tik apie artimuosius, bet ir apie draugus. Toks žmogus praleidžia daug laiko tose pačiose vietose, kur yra daug nostalgijos.

Šeima visada yra pirmoje vietoje, o laikas namuose yra svarbi gyvenimo dalis. Kita vertus, tokie žmonės yra patikimi. Geri, patikimi draugai, galbūt visam gyvenimui.

6. Puodelis laikomas už kitos pusės nei ąselė

Lengvas požiūris į gyvenimą ir kartu su tokiais žmonėmis. Jie turi didžiulį kūrybinį potencialą ir nestandartinį požiūrį į gyvenimą, o praktinė pusė dažnai būna ignoruojama. Jie sako, kad Einšteinas dažnai pamiršdavo mūvėti kojines ir nieko negalėjo dėl to padaryti.

Bet, jei jums reikia kur nors vykti ar atlikti darbus, kurie žada abejotiną naudą, tada mes čia pranokstame likusius. Na, kiekvienas turi savo charakterį ir požiūrį į gyvenimą.

puodelį

Dabar jūs žinote, kad net arbatos puodelis jūsų pašnekovo rankose gali apie tai daug pasakyti. Mūsų yra labai daug, ir mes turime savo skirtumų. Bet vis dėlto charakterio tipai yra svarbūs ir jūs negali su tuo ginčytis. Kai kurie požymiai išlieka visam gyvenimui, kai kurie išnyksta veikiant aplinkai, tačiau esmė visada yra ta pati.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].