Žmogaus rankos yra labai individualios ir turi daug paslapčių. Galite rasti panašias rankas į savo, tačiau jos tikrai nebus visiškai identiškos.

Rankas galima suskirstyti į elementus arba į geometrines figūras, kurių kiekviena suteikia žmogui kažkokių savybių.

Raskite savo ranką paveikslėlyje ir sužinosite įdomias detales apie save!

Kvadratinė forma

Žmonės, turintys tokią rankų formą, yra perpildyti energijos. Atsigulti ant sofos – tai ne jiems! Tokie žmonės yra stiprūs ir atsparūs, todėl jiems reikia nuolatinio darbo.

Jie blaiviai įvertina situaciją ir daro išvadas, remdamiesi tik realiais faktais.

“Psichinė” ranka

Yra tokių rankų, į kurias žiūrint tiesiog norisi pradėti piešti – tai reiškia, jog jūs turite “psichinę” ranką! Pirštai yra ilgi ir ploni.

Ši ranka yra paplitusi Indijoje ir Tolimuosiuose Rytuose, Europoje ji pasitaiko labai retai. Šios rankos formos savininkai yra labai intuityvūs, idealistai ir svajotojai.

Kūginė ranka

Pailga ir minkšta ranka su gražiais ilgais pirštais. Šios rankos formos savininkai yra tikri estetikai, kurie yra kūrybiškai talentingi.

Savo galvoje jie stato stebuklingą pasaulį – utopiją, kur kiekvienas yra laimingas ir gyvena harmonijoje su savimi ir kitais.

Tokie žmonės yra labai pažeidžiami ir, išgirdę grubų žodį ar blogų manierų pasireiškimą, labai nusimina.

Praktinė ranka

Atrodo primityvus delnas, bet ilgesni pirštai, todėl tokia ranka labai elegantiška. Oda yra ne šiurkšti, o ant delno yra daug linijų.

Šios formos rankų turėtojai turi daug interesų ir jų skaičius nuolat auga. Jie gali būti įdomūs, todėl jie vadinami praktiniais.

Primityvioji ranka

Ranka formuojama kaip kvadratas, bet su trumpais ir plonais pirštais. Iš esmės tokia ranka būdinga vyrams.

Tokių rankų savininkai yra labai užsispyrę ir jų neįmanoma niekuo sudominti. Jie sunkiai išreiškia savo mintis, nes patenka į neviltį ir tampa agresyvūs.

Bet kol bus patenkinti jų pagrindiniai poreikiai, jie ramiai tvarkosi su savo gyvenimu, o ne galvoja apie dideles perspektyvas.

Pailga forma

Žmonės su tokios formos rankomis yra svajonė.

Nepriklausomai nuo to, ką jie daro, jie nuolatos artėja prie kūrybiškumo, todėl tokios rankos savininkams būtina, kad jų veikla būtų įvairi.

Jie turi puikių idėjų, tačiau, jiems dažnai sunku juos įgyvendinti.

Šios įdomios įžvalgos padės jums suprasti save. Dabar jūs galite ištirti žmonių rankas ir susidaryti psichologinius portretus.

Šaltinis

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].